zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Pokaz OCHNIK

Pokaz OCHNIK

Wspaniałe produkty, niezwykłe stylizacje oraz wyjątkowa Gwiazda sprawiły, że było ciekawie, profesjonalnie i niezwykle modnie!

Na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, odbył się przedpremierowy pokaz kolekcji OCHNIK jesień-zima 2012/13, z gościnnym udziałem Krzysztofa Ibisza.

Modelki prezentowały stroje pochodzące z trzech różnych linii, na które podzielona została odzież damska z kolekcji jesienno – zimowej. Można było zobaczyć modne skórzane kurtki, miękkie kożuchy, oryginale futrzane kamizelki, seksowne sukienki, spódnice i spodnie, a wszystko to w niezwykłych stylizacjach przygotowanych przez Jolę Czaję. Miłośnicy mody mogli podziwiać również ciekawe dodatki, takie jak torebki, czapki, rękawiczki czy paski, których nie może zabraknąć w asortymencie marki OCHNIK w żadnym sezonie.

Kulminacyjnym punktem show był występ gwiazdy – Krzysztofa Ibisza. Prezenter doskonale sprawdził się w nietypowej dla siebie roli modela. Chociaż był to jedyny męski „look” pokazu, to stanowi on intrygującą zapowiedź 2 linii zaplanowanych na nadchodzący sezon.

Nowoczesny, oryginalny charakter wszystkich stylizacji został dodatkowo podkreślony dynamiczną muzyką. Całość prezentowała się niezwykle modnie i stylowo.

[nggallery id=2951]

2012-07-06T11:41:18+01:005 lipca 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: