zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Pokaz mody w Galerii Krakowskiej

Pokaz mody w Galerii Krakowskiej

Inspirują kreatywnością, wyznaczają trendy, a ich stylizacje śledzi codziennie tysiące osób… Podczas Jesiennego Fashion Show (21-23.09.2012r.) na profesjonalnym wybiegu w sercu Krakowa obok modelek, zaprezentują się małopolskie blogerki modowe. Specjalnie przygotowane dla Galerii Krakowskiej stylizacje ocenią najbardziej znane Szafiarki – AlicePointRyfka. Weekend ten będzie niezwykłą okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami.

Bogate printy, błyszcząca biżuteria, abstrakcyjne wzory i wyszukane torebki to dominujące elementy nadchodzącego pokazu mody w Galerii Krakowskiej. Zaprezentowana przez modelki i modeli jesienno-zimowa kolekcja 2012/2013 zdominowana zostanie przez odcienie fioletu, błękitu, zimową biel, czerwień oraz czerń i złoto. Nadchodzący sezon obfitować będzie w różnorodne trendy. Niekwestionowanym hitem będą ubrania przesiąknięte militarnym stylem: wojskowe koszule, skórzane spodnie, bryczesy i wysokie buty rodem z prawdziwego poligonu. Na wybiegu pojawią się również kolorowe pepitki, a także wzory i kroje zaczerpnięte z bogatej tradycji Dalekiego Wschodu, które są obowiązkowym trendem jesiennej szafy.

Jesienny Fashion Show w Galerii to nie tylko pokaz najnowszych kolekcji, ale też pokaz mody pochodzącej prosto z krakowskich ulic. W tym roku na wybiegu będzie można zobaczyć małopolskie blogerki modowe, które specjalnie na tę okazję przygotują stylizacje zainspirowane najnowszymi trendami. Zaprezentowane przez szafiarki zestawienia zostaną ocenione przez jury: blogerkę Alicję ZielaskoAlicePoint, blogerkę Ryfkę oraz Joannę Polus – dyrektor wydawniczą magazynu „Inspiracje”, które wytypują najciekawszą stylizację tego sezonu.

Prezentując trendy w modzie w sezonie jesienno-zimowym zdecydowaliśmy się pokazać również inspiracje pochodzące z modowych blogów. Zaprosiliśmy do współpracy małopolskie Szafiarki, które pokażą jak efektowanie zestawiać stylizacje na różne sposoby. Jesienny pokaz Fashion Show będzie niezwykłą okazją dla mieszkańców Krakowa do zapoznania z trendami kreowanymi nie tylko przez światowej sławy projektantów, ale także przez polskich blogerów – mówi Ryszard Wysokiński, Dyrektor Galerii Krakowskiej.

Podczas modowego weekendu klienci Galerii nie tylko będą mogli przekonać się, co będzie hitem tego sezonu, ale także skorzystać z porad jednej z najbardziej znanych ekspertek w dziedzinie modowo-stylizacyjnej Małgorzaty GOShY Kusper, która współpracowała między innymi, ze znanymi angielkami podczas programu „Trinny i Susannah ubierają Polskę”. Każda z Pań, będzie miała szansę dopasować fason i kolor kreacji do walorów swojej sylwetki podczas, gdy specjalni wizażyści z Inglota zadbają o to, by za pomocą odpowiednio dobranego makijażu doprowadzić stylizacje do perfekcji. Bezpłatne porady udzielane będą w piątek, sobotę i niedzielę od 14.00 do 19.00.

Peek & Cloppenburg, Esprit, Wallis, Mexx, Dagnez, Hera, Pawo, List Roma, Triumph, Mango, Altro Moda, Ochnik, Mothercare, Big Star, Pretty Girl, New Yorker, Extreme Sport, Greenpoint, New Balance, Jackpot, Gatta, Venezia, Motivi, Street to marki, których nie zabraknie na jesiennym pokazie Fashion Show. Najnowsze trendy obowiązujące przy wyborze dodatków będzie można zobaczyć dzięki markom takim jak: Aldo, Nine West, Deichmann, Sunglass, czy Wittchen. Profesjonalny makijaż zapewni modelkom Inglot, a stylizacją fryzur zajmie się Strefa Fryzur.

[heading style=”2″]Program Fashion Show:[/heading]

CZWARTEK – 20.09.2012
16.00 – 18.00
CASTING DLA DZIECI DO POKAZU MODY
PIĄTEK – 21.09.2012
14.00-19.00
PORADY STYLISTY, PORADY WIZAŻYSTÓW Z SALONÓW: SEPHORA i INGLOT
14.00
PREZENTACJA KOLEKCJI: ESPRIT, WALLIS, MEXX, ALDO
16.00
PREZENTACJA KOLEKCJI: HERA, OCHNIK , SUNGLASS, DAGNEZ, PAWO, LIST ROMA, TRIUMPH, ALTO MODA, NINE WEST
16.30
WARSZTATY MODOWE STYLISTKI GALERII GOSHY KUSPER – PREZENTACJA NA SCENIE
17.30
POKAZ MAKIJAŻU – INGLOT
18.00
PREZENTACJA KOLEKCJI PEEK&CLOPPENBURG, DEICHMANN
SOBOTA – 22.09.2012
14.00-19.00
PORADY STYLISTY, PORADY WIZAŻYSTÓW Z SALONÓW: SEPHORA i INGLOT
14.00
PREZENTACJA KOLEKCJI: MOTHERCARE, BIG STAR, PRETTY GIRL, CUBUS, TOP SECRET, ALTRO MODA, DEICHMANN
14.30
KONKURS BLOGEREK MODOWYCH „SZAFIARKI NA WYBIEGU”
15.30
POKAZ MAKIJAŻU – INGLOT
16.00
PREZENTACJA KOLEKCJI: NEW YORKER, EXTREME SPORT, GREENPOINT, LEE COOPER, NEW BALANCE, DEICHMANN
17.30
POKAZ FRYZUR – SALON FRYZJERSKI STREFA FRYZUR
18.00
PREZENTACJA KOLEKCJI: HERA, OCHNIK , SUNGLASS, DAGNEZ, PAWO, LIST ROMA, TRIUMPH, ALTRO MODA, NINE WEST
18.30
WARSZTATY MODOWE STYLISTKI GALERII GOShY KUSPER – PREZENTACJA NA SCENIE
NIEDZIELA – 23.09.2012
14.00-19.00
PORADY STYLISTY, PORADY WIZAŻYSTÓW Z SALONÓW: SEPHORA i INGLOT
14.00
PREZENTACJA KOLEKCJI: PEEK & CLOPPENBURG, DEICHMANN
16.00
PREZENTACJA KOLEKCJI: PREZENTACJA KOLEKCJI: JACKPOT, GATTA, VENEZIA, MOTIVI, WITTCHEN, TRIUMPH, STREET
17.00
WARSZTATY MODOWE STYLISTKI GALERII GOShY KUSPER – PREZENTACJA NA SCENIE
17.30
POKAZ FRYZUR – STREFA FRYZUR
18.00
PREZENTACJA KOLEKCJI: ESPRIT, WALLIS, MEXX, ALDO

2018-03-14T09:09:18+01:0018 września 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: