Strona główna » Blog » Pokaz Mody Valentina Yudashkina w Ambasadzie Rosji

Pokaz Mody Valentina Yudashkina w Ambasadzie Rosji

21 czerwca 2013 roku w Warszawie odbył się pokaz mody wybitnego rosyjskiego projektanta mody Valentina Yudashkina! Niezwykłe wydarzenie miało miejsce w jednym z najpiękniejszych budynków stolicy – Ambasadzie Rosji. Wyjątkowość temu wydarzeniu nadaje też to, że Maestro Yudashkin po raz pierwszy zaprezentował swoje dzieła w Polsce. W trakcie pokazu odbyła się także retrospekcja kolekcji Domu Mody Valentina Yudashkina, 25-lecie którego jest obchodzone w bieżącym roku.

 

Gospodarzami wieczoru byli Ambasador Rosji Alexsander Alekseev i jego piękna żona Olga Alekseeva. Pokaz odbywał się w bogatej scenerii sal i ogrodów Ambasady Federacji Rosyjskiej. Kreator mody pokazał wytworne, eleganckie, wysmakowane i dopracowane do najdrobniejszego szczegółu kreacje haute couture. Warto dodać, że Valentin Yudashkin to pierwszy Rosjanin przyjęty do Syndykatu Haute Couture. Jego kreacje można zobaczyć nie tylko na najlepszych wybiegach świata, lecz również w najważniejszych muzeach, jak Luwr i Metropolitan Museum NY.

Na pokazie pojawił się, oprócz przedstawicieli elit politycznych, kulturalnych i biznesowych, również tłum gwiazd i celebrytów, między innymi Tamara Arciuch, Beata Sadowska, Katarzyna Figura, Dominika Gawęda, Ania Piszczałka, Teresa Rosati i Joanna Klimas.

[nggallery id=4841]

[nggallery id=4846]

2013-06-24T16:03:03+00:0023 czerwca 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: