zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Pokaz mody Roberta Kupisza na gali JOY TRENDY 2012

Pokaz mody Roberta Kupisza na gali JOY TRENDY 2012

Pokaz zorganizowany specjalnie dla magazynu Joy przez projektanta Roberta Kupisza zgromadził wiele gwiazd sceny i ekranu, a wydarzenie sponsorowała zawsze mile widziana marka win musujących CIN&CIN. Stylizacja kolekcji JOY 2012 by Robert Kupisz została stworzona specjalnie na galę Joy Trendy 2012.

Blasku i elegancji dodała modelkom wyjątkowa biżuteria i zegarki Elixa, dostępne tylko i wyłącznie w salonach Apart. Młodość, radość, wolność, nonszalancja czyli tak naprawdę flagowa czytelniczka magazynu Joy była inspiracją do stylizacji i reżyserii pokazu.

Robert Kupisz podczas stylizacji kolekcji do pokazu uwzględnił także bliskie mu, a jednocześnie podziwiane przez zwolenników jego talentu, motywy rockowej niepokory i buntu przełomu lat 60-tych i 70-tych, szczególnie widoczne w makijażu i stylizacji fryzur modelek a la Amy Winehouse, o fryzury w pokazie zadbali styliści marki Alterna, a makijaże modelek wykonane zostały przez najlepszych wizażystów selektywnej marki kosmetyków Rouge Buny Rouge dostępnej wyłącznie w perfumeriach DOUGLAS.

Dopełnieniem stylizacji pokazu były buty modowej marki KAZAR. Ich styl i oryginalne, odważne wzornictwo sprawiły, że marka, która zawsze pozostaje w zgodzie z najnowszymi trendami, doskonale wpisała się w charakter stylizacji kolekcji.

Kolekcja biżuterii Elixa została stworzona przez projektantów uważnie śledzących stale zmieniające się tendencje światowej mody. Proste, geometryczne wzory zachwycą młode, dynamiczne kobiety, które nie boją się mocnego akcentu w stylizacji.

[nggallery id=2573]

foto: studio 69 dla HMP

2012-03-24T13:47:12+01:0024 marca 2012|Biżuteria, Moda|

Może zainteresuje Cię również: