Pokaz mody Małgorzaty Czudak

Wczoraj w warszawskiej Produkcji Artystycznej odbył się pokaz najnowszej kolekcji Greysh Małgorzaty Czudak.

[nggallery id=2480]

foto: Lucy Seremak

MAŁGORZATA CZUDAK
PROJEKTANTA UBIORU, absolwentka AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH W Łodzi.
Razem z Iloną Majer, Rafałem Michalakiem tworzą od 1996 roku MMC STUDIO DESIGN. Współpracuje z firmami odzieżowymi, projektuje autorskie kolekcje ubioru.
Prowadzi PRACOWNIĘ PROJEKTOWANIA UBIORU na ASP w Łodzi wraz z Michałem Szulcem, z autorskim programem, jej studenci zdobywają wiele wyróżnień, nagród. Kieruje także Katedrą Ubioru łódzkiej ASP oraz koordynuje projekt Centrum Promocji Mody realizowany przy ASP.
Opracowuje teksty o modzie, tendencjach publikowane na łamach prasy branżowej, organizuje wykłady i seminaria dla studentów, firm.
W 2009 roku opublikowała „MC LODZ – SUBIEKTYWNY PRZEWODNIK PO ŁODZI”, który otrzymał II nagrodę w konkursie Złote Formaty organizowanym przy współpracy z magazynem ELLE, jako jedyne wydawnictwo promujące miasto Łódź.
W sezonie jesienno-zimowym przygotowała swoją pierwszą autorską kolekcję dla mężczyzn, która we fragmencie była prezentowana podczas gali otwarcia Fashion Week Poland w Hotelu Andel’s w maju 2011r. Sprzedaż kolekcji planowana jest na wrzesień/październik 2011. W czerwcu w warszawskim Soho Factory odbył się event promujący kolekcję.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również