Strona główna » Blog » Pokaz mody: Jarosław Juźwin

Pokaz mody: Jarosław Juźwin

Jarosław Juźwin, projektant nieszablonowy. Jego brand odznacza się świeżością i pomysłowością. Zafascynowany nowymi formami i niebanalnym spojrzeniem przekłada swoją kreatywność na projekty ready-to-wear. Ubrania z kolekcji Jarosława Juźwina pozwalają w nienarzucający sposób wybić się z tłumu.

Poza ciekawym designem i doskonałą jakością są przede wszystkim wygodne. Kontrastujące ze sobą jaskrawe barwy z nutą elegancji wymykają się ramom mody streetowej. Kolekcja jesień-zima 2012 inspirowana była Skandynawią. Silnie akcentowane elementy m.in. renifery, norweskie gwiazdy ożywione paletą barw nadają miejskiej dżungli ciepła, charakteru i niepowtarzalnego stylu. Projektant bawi się kolorem i dystansuje do klasycznych form, tworząc śmiałe i oryginale projekty.

Zastosowanie wysokogatunkowej wełny jest odpowiedzią na zastałe standardy i wyrażeniem swojej filozofii. Różnorodność kompozycji oraz dynamizm kolekcji, a przede wszystkim wykorzystane materiały wyraźnie odznaczają ubrania od propozycji innych projektantów. Nie ma tu miejsca na poddanie się szarości zimowego okresu, jest natomiast świeżość, ekspresja, które dzięki estetyce projektanta nadają jej niepowtarzalny charakter.

Pokaz odbył się 25. sierpnia w Katowicach, w ramach imprezy Modny Śląsk.

Zobacz również: Modny Śląsk w serwisie ModaiJa.Pl

[nggallery id=3263]

foto: Maciej Flaszewski

2018-03-14T09:19:58+00:0026 sierpnia 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: