zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Pokaz mody Deni Cler Milano na wiosnę-lato 2012

Pokaz mody Deni Cler Milano na wiosnę-lato 2012

Katarzyna Niezgoda, szefowa polskiego oddziału włoskiej marki Deni Cler na pokaz najnowszej kolekcji Deni Cler Milano na wiosnę-lato 2012 wybrała miejsce niezwykłe – nastrojową salę z wahadłem w Centrum Kopernika w Warszawie. Pomysł doskonały, na wybiegu pojawiły się zwyciężczyni i uczestniczki popularnego programu Top Model. Zostań modelką, goście dopisali, a jak sama kolekcja? Przekonajcie się same.

W kilku słowach można ją na pewno opisać jako niezwykle barwną, zwiewnie kobiecą czy wręcz dziewczęcą, pełną energetycznych kolorów i dynamiczną.

Poza tym, to tak naprawdę miks stylów i trendów. Nutka mody retro z klasycznymi garniturami, przeplatana zwierzęcymi nadrukami, a do tego suknie ze złotymi cekinami. Pastele i skóry, plisy oraz klasyczna czerń. Najwyraźniej marka postanowiła stworzyć szeroki wachlarz możliwości dla każdej Pani, bez względu na wiek, styl i modowe upodobania.

Kolekcję Deni Cler Milano na wybiegu prezentowały m.in. zwyciężczyni programu Top Model 2. Zostań modelką – Olga Kaczyńska (w odważnej, prześwitującej kreacji), a także Anna Piszczałka z I edycji i Anna Bałon z II edycji show.

Na pokaz przybyły m.in. Natalia Jaroszewska, Miss Polonia Marcelina Zawadzka, Agnieszka Szulim, Małgorzata Socha, Edyta Olszówka, Ewa Pacuła, Agnieszka Popielewicz, Alicja Węgorzewska, Paulina Sykut, Bogna Sworovska.

Zobacz również: pełną galerię z pokazu

[nggallery id=2313]
2018-03-14T10:07:08+01:0010 stycznia 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: