Strona główna » Blog » Pokaz kolekcji Relation Macieja Zienia

Pokaz kolekcji Relation Macieja Zienia

Maciej Zień tym razem zaprosił na swój pokaz do warszawskiego hotelu Hilton, w którego wnętrzach zaprezentował najnowszą kolekcję „Relation” na wiosnę i lato 2011.

Kolekcje wykwintnie kobieca, w modnych kolorach – dominują róż, czerwień, chaber, subtelna w krojach, niezwykle elegancka jako całość. Sukienki koktajlowe i suknie wieczorowe zrobiły prawdziwe wrażenie na tłumie gości i ekspertów modowych, tym bardziej, że rzeczywiście, niemal każdy model z nowej kolekcji Relation może być ozdobą najbardziej nawet eleganckiego balu.
A jako, że Maciej Zień należy do ulubionych projektantów naszych gwiazd, nie dziwi fakt, iż wyjątkowe ich tłumy pojawiły się na listopadowym pokazie w Hotelu Hilton. Wśród nich byli m.ni. Edyta Herbuś i Mariusz Treliński, Paulina Sykut, Adriana Chlebowska, Anita Werner, Ilona Felicjańska, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, Anna Popek, Mateusz Damięcki, Anna Wendzikowska, Maria Niklińska i wielu, wielu innych wielbicieli talentu tego projektanta, niektóre zresztą na pokaz przybyły w kreacjach Macieja Zienia.
Jako ciekawostkę dodajmy, iż na wybiegu pojawiły się uczestniczki show „Top Model. Zostań Modelką”, które wygrały casting do pokazu najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Jak na debiutanki, wypadły doskonale i to na tak prestiżowym pokazie.

[nggallery id=395]

[nggallery id=392]

2010-11-23T13:17:07+00:0023 listopada 2010|Moda|

Może zainteresuje Cię również: