Strona główna » Blog » Pokaz kolekcji jesień-zima Łukasza Jemioła

Pokaz kolekcji jesień-zima Łukasza Jemioła

Styl, naturalność i dbałość o każdy szczegół to cechy charakterystyczne najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła, której uroczysta premiera odbyła się 31 maja w warszawskim OCH-Teatrze.

Ostatni pokaz to dowód na to, że nadchodzący sezon jesienno-zimowy zapowiada się przede wszystkim niezwykle kobieco. Najnowsza kolekcja Łukasza Jemioła to bowiem połączenie luksusu z wygodą i przyjemnością noszenia, czyli to co każda kobieta ceni najbardziej. Całość utrzymana w wyrafinowanej kolorystyce wykonana jest z najwyższej jakości tkanin naturalnych, skór oraz kaszmirowanych dzianin. Tej jesieni królować będą delikatne kolory i naturalne tkaniny. Będzie subtelnie i zmysłowo, ale też bardzo nowocześnie.

Nie bez przyczyny do prezentacji kolekcji wybrano deski teatru – pokaz był bowiem prawdziwym spektaklem i ucztą nie tylko dla wielbicieli mody. Niezwykłą atmosferę stworzyło połączenie wyrafinowanych strojów, muzyki i nowoczesnych multimediów. Dopełnieniem oprawy pokazu była niezwykła wodna kurtyna inspirowaną Cisowianką Perlage, która była głównym partnera tego wydarzenia. Pokazowi towarzyszyła także wystawa fotografii prezentującej kolekcję.

Wyjątkowa kolekcja i sposób jej prezentacji na pewno na długo zapadnie w pamięci gościom pokazu, wśród których nie mogło zabraknąć gwiazd polskiego showbiznesu. Najnowszą kolekcję jednego z najzdolniejszych polskich projektantów podziwiali m.in. Małgorzata Socha, Beata Sadowska, Kinga Rusin, Joanna Horodyńska, Grażyna Wolszczak, Magdalena Mielcarz, Ada Fijał, Maciej Zień, Tomasz Jacyków, Michał Piróg.

[nggallery id=1208]

Łukasz Jemioł jest absolwentem łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, laureatem głównych nagród najważniejszych konkursów dla projektantów: Złotej Nitki, Oskarow Fashion de Lux prêt-à-porter, Mody Folk, dwukrotnym stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w dziedzinie sztuki i mody. Od 2007 roku przygotowuje kolekcje sygnowane własnym nazwiskiem. Ubiera znane postaci ze świata mody, sztuki, filmu, takie jak chociażby AnjaRubik, MałgorzataK ożuchowska, Alicja Bachleda Curuś, Magdalena Mielcarz, Joanna Hoordyńska, Małgorzata Socha, Kinga Rusin, Hanna Lis. Jego ubiory są publikowane na łamach czasopism o modzie – ELLE, PANI, TWÓJ STYL, ZWIERCIADŁO, VIVA, GALA oraz w programach telewizyjnych – Fashion TV, TVP, TVN.

2011-06-02T09:50:09+00:002 czerwca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: