Pójdę twoim śladem

Cheryl Ladd (Aniołki Charliego) w roli kobiety, która wszystkie życiowe doświadczenia traktuje jako test swojej wiary.

Jest rok 1951 i Ameryka żyje wojną w Korei, ale w małym miasteczku Three Rivers nie dzieje się absolutnie nic. Elizabeth, córka miejscowego lekarza, odrzuca oświadczyny sąsiada Willa i za wszelką cenę próbuje wyjechać w ciekawsze miejsce. Jednak spotyka wielką miłość i zostaje. Wkrótce przed ślubem jej ukochany, Ben, człowiek niezwykle pobożny, zostaje wysłany na wojnę w Korei. Dziewczyna czeka na niego, pełna wiary, ale załamuje się, gdy przychodzi wiadomość o śmierci Bena na froncie. Zaraz potem umiera ojciec Elizabeth i na jaw wychodzi tragiczna sytuacja finansowa rodziny. Elizabeth przyjmuje więc oświadczyny wciąż zakochanego Willa – i przeżywa kolejny wstrząs, gdy Ben niespodziewanie wraca. Nie decyduje się jednak opuścić dla niego męża, który okazał się szlachetnym, dobrym człowiekiem.
Wiele lat później uspokojone, dobre życie Elizabeth i Willa wywraca do góry nogami tragedia: ich syn i synowa giną w wypadku samochodowym. Dziadkowie biorą na wychowanie kilkuletnią wnuczkę, Lisę. Elizabeth dodatkowo angażuje się w pracę na rzecz lokalnego szpitala…

Film oparty na powieści „Though None Go with Me” Jerry’ego B. Jenkinsa, niezwykle płodnego (około 100 książek) i popularnego w USA pisarza tworzącego w duchu głęboko chrześcijańskim.
W roli młodej Elizabeth oglądamy serialową aktorkę Amy Grabow (Jordan, Detektyw Monk). Dojrzałą bohaterkę kreuje pamiętana z seriali Aniołki Charliego, One West Waikiki czy Las Vegas Cheryl Ladd.

Tytuł oryginalny: Though None Go with Me
Produkcja: USA 2006
Reżyseria: Armand Mastroianni
Obsada: Cheryl Ladd, Amy Grabow, David Norona, Brad Rowe, Lindy Newton i inni.

PREMIERA: Pójdę twoim śladem
Niedziela, 14 listopada 2010 o godz. 22.00 w Zone Romantica

Podziel się wiadomością:

Polecamy również