Strona główna » Blog » Podróżować z Ochnikiem

Podróżować z Ochnikiem

Z myślą o podróżujących Ochnik prezentuje kolekcję walizek. Kolorowy, wysokiej jakości bagaż zadowoli najbardziej wymagających i sprawdzi się w każdej podróży.

Unikalna technologia wykonania z poliwęglanu sprawia, że walizka jest lekka, wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Łatwy dostęp do wnętrza gwarantuje otwieranie z góry i z boku. Suwaki zabezpieczono dodatkowo kłódką. O wygodę transportu dba komplet kółek i wysuwana, aluminiowa rączka z blokadą. Klasyczne wzornictwo i dopracowane detale Ochnik proponuje w kilku różnych kolorach, tak, by każdy mógł znaleźć model odpowiedni dla siebie. Każda walizka wyposażona jest w dyskretny identyfikator adresowy.

W kolekcji znajdują się następujące modele:

Model BPT-SM113niezależny granat dla pewnych siebie i odważnych
Jest to kolor odpowiedni dla tych, którzy chcą przewodzić innym, którzy dobrze odnajdują się w roli szefa, dyrektora, dowódcy. Osoby, które lubią nosić takie barwy, cenią ład, porządek, dyscyplinę i najlepiej się czują kiedy mają wszystko pod kontrolą.

Model BPT-SM-115 – przywracający pozytywne myśli pomarańczowy
Symbolizujący szczęście i radość życia. Jest to kolor formy i wzoru. Jeśli go wybrałeś, posiadasz ogromną energię i bywasz niestrudzony.

Model BPT-SM-114 – co można powiedzieć o osobach, które dobrze czują się w czarnym?
Są zdyscyplinowane, co pozwala na dobrą organizację czasu pracy, a dobrze wiemy, jak nam go brakuje na co dzień.

Model BPT-SM-114 – tajemnicza szarość
Ludzie którzy wybierają barwę szarą, stawiają sobie często za cel rozrywkę. To właśnie dzięki niej pojawia się u tych osób uśmiech na twarzy.

Model BPT-SM-106 – elegancki złoty brąz
Brązowy należy do kolorów ciepłych, dlatego jest barwą pustyni i gorących krajów Afryki. Ma w sobie mnóstwo powagi, dodaje otuchy i wspiera.

Model BPT-SM-111 – czerń – najbardziej klasyczny i konserwatywny kolor
Nigdy nie wychodzi z mody. Można ją łączyć ze wszystkimi kolorami. Ludzie kochają czerń ponieważ stanowi świetne dopełnienie i doskonale tonuje.

[nggallery id=2880]

2012-06-12T12:23:17+00:0012 czerwca 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: