Strona główna » Blog » Jak podnieść atmosferę w sypialni?

Jak podnieść atmosferę w sypialni?

Nadchodzi taki moment w życiu każdej pary, że pożycie intymne nie jest już takie jak kiedyś. Mechaniczny seks z obowiązku żadnej ze stron nie sprawia już przyjemności, przez co zarówno on jak i ona zaczynają go unikać. Jak wiadomo udany związek nie opiera się jedynie na wzajemnym zrozumieniu i rozmowach, ale też na spełnianiu swoich potrzeb łóżkowych. Bo w sypialni nie powinno być żadnych ograniczeń. Każdy powinien czuć się spełniony, bez względu na wiek.

 

 

Rozpal w nim miłość i pożądanie

 

Każde zbliżenie trzeba w jakiś sposób zainicjować. Nic tak nie działa na faceta jak zmysłowa i seksowna bielizna, którą założy na siebie jego partnerka. Ogromny wybór wzorów i kolorów sprawia, że każda kobieta jest w stanie znaleźć bieliznę skrojoną wprost na nią. Nic nie stoi również na przeszkodzie aby w sypialni nieco bardziej zaszaleć i dać ponieść się fantazji. Pomogą w tym stroje erotyczne pozwalające wcielić się w rolę pokojówki, policjantki czy pielęgniarki. Odgrywanie scenek erotycznych urozmaici dotychczasowe życie intymne i nada mu nowego wyrazu. Jedyne o czym musicie pamiętać to to, żeby wczuć się w swoje role i dać ponieść się namiętności. Reszta zależy już tylko od Was.

 

 

Gadżety erotyczne lekarstwem na wszystko

 

Jak się okazuje, wiele par otwarcie przyznaje, że oboje zaczęli czerpać większą przyjemność z seksu, gdy do ich sypialni trafiły sex zabawki. Dzięki nim poszerzyli swoje seksualne horyzonty i zaczęli w 100% spełniać swoje potrzeby. Jedynym problemem, na jaki zazwyczaj natrafiają pary jest wstyd i krępacja przed przekroczeniem progu sex shopu. Nie trzeba jednak opuszczać łóżka, żeby zaopatrzyć się w gadżety, które rozpalą w Waszej sypialni dawny ogień. Wystarczy, że wspólnie lub jedno z Was chcąc zrobić drugiej stronie niespodziankę wejdzie na stronę https://sexownysklep.pl/ i przejrzy dostępny tam asortyment, a następnie zamówi to co najbardziej przypadnie mu do gustu. Na początek wybierzcie niewielkie i niezbyt skomplikowane gadżety, na rozeznanie terenu i sprawdzenie, czy taki rodzaj zabaw w ogóle Wam się podoba. Jeśli zaczniecie zauważać, że Wasze seksualne pragnienia są wciąż nienasycone, spróbujcie skorzystać z bardziej urozmaiconych zabawek o większych gabarytach, które z pewnością przypadną do gustu zarówno jednej jak i drugiej stronie. Odrobina szaleństwa przyda się ludziom w każdym wieku, a wraz z upływem czasu przekonacie się na własnej skórze, że było warto.

 

 

 

 

2017-08-17T08:45:13+00:0017 sierpnia 2017|Świat Kobiet|