Strona główna » Blog » Podkreślone brwi i rzęsy – samodzielna koloryzacja henną

Podkreślone brwi i rzęsy – samodzielna koloryzacja henną

Ciemna oprawa oczu to klasyka pięknego wyglądu. Chcąc podkreślić spojrzenie na dłuższy czas warto wykonać samodzielną koloryzację brwi i rzęs henną.

HENNA PROseries Cream firmy Verona Products Professional to kosmetyk który sprawi, że domowa koloryzacja brwi i rzęs stanie się prosta, szybka i wygodna. Henna posiada kremową konsystencję i specjalny aplikator, które przyspieszają i ułatwiają proces nakładania produktu. Wydajne opakowanie wystarcza na ok. 10 aplikacji. Producent proponuje do wyboru dwa, klasyczne kolory: czarny i brązowy.

HENNA PROseries Cream pozwoli zaoszczędzić czas przeznaczany na codzienny makijaż, jest też wygodnym rozwiązaniem w czasie wakacji, gdyż dzięki wodoodpornym właściwościom, taki makijaż idealnie sprawdza się na basenie, podczas kąpieli w jeziorze czy w morzu. Do wyboru są dwa kolory: czarny – polecany przede wszystkim brunetkom oraz brązowy, który lepiej podkreśli urodę blondynek. Do HENNY PROseries Cream dołączono specjalny aplikator, który umożliwia niezwykle precyzyjne nałożenie barwnika i usprawnia koloryzację. Jedno opakowanie (poj. 15 ml) wystarcza na co najmniej 10 aplikacji.

Pojemność: 15 ml
Cena: ok. 5,30 zł (op./15 ml)

HENNA PROseries Cream firmy Verona Products Professional dostępna jest w sklepach kosmetycznych i drogeriach na terenie kraju oraz w sklepie internetowym na stronie www.veronavpp.eu

2018-03-14T09:27:53+00:0029 lipca 2012|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: