Strona główna » Blog » Plejada gwiazd na polskiej premierze WONDERBOOK: KSIĘGA CZARÓW na Playstation 3

Plejada gwiazd na polskiej premierze WONDERBOOK: KSIĘGA CZARÓW na Playstation 3

14 listopada w studiu projektowym Zień Home w Warszawie miała miejsce premiera jedynego w swoim rodzaju produktu Sony Computer Entertainment Inc. na PlayStation®3, powstałego w SCE London Studio. Księga Czarów, korzystająca z nowego urządzenia peryferyjnego do PlayStation 3 o nazwie Wonderbook™, zaczarowała całe otoczenie przy użyciu najnowszej technologii rzeczywistości rozszerzonej.

Na imprezie premierowej nie zabrakło celebrytów oraz ich pociech, dla których przemierzanie czarodziejskiego świata okazało się spełnieniem marzeń. Wydarzenie obfitowało w mnóstwo atrakcji oraz emocji. W świat Wonderbook licznie zgromadzonych gości wprowadziła Małgorzata Rozenek, znana widzom z polskiej edycji programu „Perfekcyjna Pani Domu”. Wśród gości pojawiła się m.in.: Dorota Zawadzka, Przemysław Saleta, Paulina Smaszcz – Kurzajewska, Monika Mrozowska, Bogna Sworowska, Zofia Smoktunowicz, Odeta Moro-Figurska, Aleksandra Woźniak, Robert Leszczyński, Monika Kwiatkowska-Dejczer, Anna Nowak-Ibisz oraz Krzysztof Ibisz.

[nggallery id=3795]

Marzenie dzieci na całym świecie wreszcie się spełniło! Od teraz każdy może zostać studentem Hogwartu. „Wonderbook: Księga Czarów” wykorzystująca kontroler ruchu PlayStation Move przeniesie każdego w świat Harrego Pottera. Posługuj się kontrolerem ruchu PlayStation Move niczym czarodziejską różdżką. Przenoś przedmioty i rzucaj czary! W świecie Księgi Czarów wszystko jest możliwe!

Wonderbook: Księga Czarów jest to pierwszy w historii owoc współpracy Sony z Pottermore, unikalną, darmową stroną internetową samej J.K. Rowling. Pisarka rozszerza tam czarodziejski świat swych książek o Harrym Potterze, zapraszając czytelników do wzięcia udziału w kolejnych przygodach czarodziejów.

2012-11-16T10:34:18+00:0016 listopada 2012|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: