zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Płatki Patchology w nowych zestawach Sephora

Płatki Patchology w nowych zestawach Sephora

Mamy dla Was informacje o kilku ciekawych produktach w ofercie Sephora. Przydadzą się? Jesteśmy pewni, że niejednej z Was!

Zestaw żelowych płatków do oczu i ust Wink & A Kiss FlashPatch

Do oczu: Opuchnięcia. Zmęczenie. Odwodnienie. Ten produkt przybywa z pomocą zmęczonym oczom, oferując koktajl niezbędnych składników takich, jak: kofeina i hydrolizowany kolagen. Płatki pozostają w miejscu aplikacji, więc składniki działają tam, gdzie skóra najbardziej tego potrzebuje. Kosmetyk odświeża, koi i napina skórę w konturze oka. Każdy żelowy płatek jest indywidualnie zapakowany, ułatwiając transport i stosowanie produktu.

Do ust: W szybki sposób nawilżaj usta i przygotuj je do aplikacji makijażu. Lekkie  żelowe płatki nawilżą usta w zaledwie 5 minut. Formuła kosmetyku została wzbogacona w unikalne składniki takie, jak: peptydy przywracające skórze elastyczność, zieloną herbatę o kojącym działaniu oraz niacynamid podtrzymujący poziom nawilżenia skóry. Każdy żelowy płatek jest indywidualnie zapakowany, ułatwiając transport i stosowanie produktu.

Zestaw Wink & A Kiss zawiera:

  • Nawilżające żelowe płatki do ust FlashPatch (opakowanie zawiera 2 pary płatków)
  • Nawilżające żelowe płatki do oczu FlashPatch (opakowanie zawiera 2 pary płatków)

Cena: 49,00 PLN

 

Nawilżające płatki do ust The Smooth Talker FlashPatch (opakowanie 5 żelowych płatków)

W szybki sposób nawilżaj usta i przygotuj je do aplikacji makijażu. Lekkie  żelowe płatki nawilżą usta w zaledwie 5 minut. Formuła kosmetyku została wzbogacona w unikalne składniki takie, jak: peptydy przywracające skórze elastyczność, zieloną herbatę o kojącym działaniu oraz niacynamid podtrzymujący poziom nawilżenia skóry.

Cena: 49,00 PLN

Filozofią Patchology jest sposób dostarczania skórze pielęgnujących składników, który może wszystko zmienić. Przed ponad 10 laty założyciele marki rozpoczęli pracę nad innowacyjnymi technologiami produkcji płatków dla celów medycznych. Obecnie wykorzystują swoje doświadczenie, tworząc produkty, które działają szybciej i dają lepsze rezultaty. Patchology opracowuje produkty, których aplikacja dostosowuje się do Twojego rozkładu dnia, niezależnie czy masz 5 minut czy też więcej czasu, aby się zrelaksować. Jakie by nie było tempo Twojego życia, produkty spełniają swoje obietnice i dostosowują się do twojego rytmu. Inspiracja marki, to: „piękno w Twoim rytmie”.

2018-09-24T15:00:16+01:0024 września 2018|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: