PLANTSCRIPTION ™ POWERFUL LIFTING CONCENTRATE

Strona główna » Blog » PLANTSCRIPTION ™ POWERFUL LIFTING CONCENTRATE

PLANTSCRIPTION ™ POWERFUL LIFTING CONCENTRATE

Wraz z procesem starzenia się, skóra zaczyna tracić swoją jędrność i elastyczność. Marka Origins doskonale zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego stworzony został jedwabisty koncentrat liftingujący – Powerful Liftng Concentrate. Po zastosowaniu produktu skóra natychmiast staje się wygładzona, a po 2 tygodniach, jest wyraźnie jędrniejsza. Po 4 tygodniach skóra na linii żuchwy staje się napięta, a twarz odzyskuje młody wygląd.

PlantscriptionPowerful Liftng Concentrate wykorzystuje rośliny o właściwościach odmładzających, które zapewniają kompleksowe podejście do liftingu, przynosząc natychmiastowe i długotrwałe efekty:


Anogeissus, roślina pochodząca z Ghany, o silnych właściwościach odmładzających – wspiera działanie naturalnie występujących w skórze fibrylin, które odpowiadają za młodzieńczą sprężystość
Balsamowiec, ekstrakt z pochodzącego z Indii drzewa – pomaga zachować elastyczność i jędrność, uzupełniając utraconą objętość i kontur twarzy
Guma arabska, odkryta na afrykańskiej sawannie – zapewnia natychmiastowe uczucie liftingu
Czerwona mikroalga tworzy delikatnie naprężającą skórę powłokę, której efekty są natychmiast widoczne i odczuwalne
Wyciąg z karczocha, wykorzystywany w medycynie już w starożytnej Grecji – przywraca wyraźny kontur twarzy
Połączenie olejków z ży, mandarynki oraz anyżu zapewnia odświeżenie i pobudzenie zmysłów. 

Użytkowanie:

Wmasuj kilka kropel formuły na skórę twarzy ruchami z dołu do góry. Stosuj rano i wieczorem. Po zastosowaniu formuła zacznie się wchłaniać, a ty poczujesz jej działanie – delikatne napięcie skóry.

CENA: 265 zł/30 ml

Misją w Origins jest tworzenie wysokowydajnych, naturalnych produktów do pielęgnacji skóry bazujących na naturalnych składnikach, o właściwościach potwierdzonych naukowo. Wykorzystujemy rośliny o silnych właściwościach, organiczne składniki i w 100% naturalne olejki eteryczne. Nasze długoletnie zaangażowanie w ochronę planety, jej zasobów i wszystkich jej mieszkańców jest potwierdzone przez nasze przyjazne dla Ziemi i zwierząt praktyki, opakowania i procedury. Założona w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku, firma Origins rozpoczęła międzynarodową działalność w 1991 roku. Jej produkty są obecnie sprzedawane w Australii, Austrii, Kanadzie, Chinach, Danii, Niemczech, Holandii, Hongkongu, Irlandii, Japonii, Korei, Malezji, Nowej Zelandii, Norwegii, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Tajwanie, Tajlandii i Wielkiej Brytanii.

 

2017-04-14T10:28:01+00:00 14 kwietnia 2017|Kosmetyki|