Strona główna » Blog » Pierwszy butik marek AGATA WOJTKIEWICZ i LOFT37.PL w Warszawie

Pierwszy butik marek AGATA WOJTKIEWICZ i LOFT37.PL w Warszawie

We wtorek 20 marca, w najbardziej modowej dzielnicy Warszawy, przy ul. Mokotowskiej 65, został otwarty pierwszy, autorski butik marek AGATA WOJTKIEWICZ i LOFT37.PL. Na uroczystym otwarciu zjawili się dziennikarze i styliści z najpopularniejszych modowych tytułów oraz gwiazdy polskiego show biznesu. W butiku zaprezentowano najnowsze kolekcje projektantek na sezon wiosna-lato 2012.

Wśród ekskluzywnych marek największych, polskich projektantów, na słynnej z modowych projektów ul. Mokotowskiej, powstał wspólny concept projektantek: Joanny Trepki, Pauliny Ady Kalińskiej i Agaty Wojtkiewicz, oferujący ręcznie wykonywane buty z wiosennej kolekcji Tutti Frutti LOFT37.PL oraz kobiece kreacje Agaty Wojtkiewicz.

„Cenimy zarówno twórczość, jak i poczucie estetyki Agaty. Uważamy, że jej projekty są bardzo bliskie naszemu postrzeganiu kobiecości. Dlatego właśnie pomyślałyśmy o wspólnym przedsięwzięciu.” – mówi Joanna Trepka, a Paulina Ada Kalińska dodaje – „W naszej najnowszej kolekcji Tutti Frutti mamy modele dla różnych kobiet, na różne okazje i pasujące do różnych kreacji, także do tych projektowanych przez Agatę Wojtkiewicz, o czym można przekonać się na miejscu, odwiedzając nasz butik.”

We wtorkowy wieczór, w wyjątkowym wnętrzu butiku przy ulicy Mokotowskiej goście mogli zapoznać się z wiosenno-letnimi propozycjami z kolekcji Agaty Wojtkiewicz. Oprócz kreacji w modnych pastelach i beżach, projektantka zaprezentowała także linię autorskiej biżuterii Dorota Kempko dla Agata Wojtkiewicz.

„Cieszę się, że wspólnie z Joanną i Pauliną z LOFT37.PL stworzyłyśmy ciepłe, przyjazne i przede wszystkim modne miejsce w centrum Warszawy. Poznałyśmy się przy okazji projektowania kolekcji na ostatni Fashion Week i podczas wspólnej pracy odkryłyśmy, że posiadamy podobną stylistykę. Zaowocowało to kolejnym wspólnym projektem – Mokotowską 65. To tutaj kobiety ceniące świetną jakość i styl znajdą zarówno ubrania, biżuterię, jak i buty – pełną stylizację na każdą okazję.” – powiedziała Agata Wojtkiewicz.

Na otwarciu pojawiły się gwiazdy, m.in.: Halina Mlynkova, Ada Fijał, Anna Cieślak, Bogna Sworowska, Paulina Sykut, a także dziennikarze i styliści z najważniejszych modowych magazynów.

[nggallery id=2565]

Partnerami wydarzenia były marki Martini, Lavazza, Cisowianka Perlage, Alewino.pl, a także Fiuu Fiuu Day Spa oraz sieć kwiaciarni Zielony Słoń. Zachęcamy do odwiedzenia butiku marek Agata Wojtkiewicz i Loft37.pl – Warszawa, ul. Mokotowska 65 (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00 oraz w sobotę od godz. 11.00 do 16.00).

2012-03-23T07:49:02+00:0023 marca 2012|Gwiazdy, Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: