zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Pierwszy art & craft’s bazaar

Pierwszy art & craft’s bazaar

Już w najbliższy weekend w Galerii na Czystej we Wrocławiu pierwszy art & craft’s bazaar!

W jednym budynku spotkają się projektanci mody i designu, artyści, styliści, twórcy nowoczesnych mediów, popularyzatorzy well-beeing i wrocławianie ciekawi unikalnych rzeczy i wrażeń! W programie bazar mody, rzemiosła i sztuki, wykłady, pokazy, prezentacje i warsztaty. Ambasadorką wydarzenia będzie Radzka – vlogerka modowa, a gościem specjalnym Magda Pasierska z Me Myself and I.

art & craft’s bazaar to targi mody, sztuki i rzemiosła, połączone z autorskimi prezentacjami, wykładami, spotkaniami i pokazami. Zamysłem organizatorów wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do prezentacji oferty autorskich marek modowych, rzemieślniczych i artystycznych, w szczególności miejsca dla młodych twórców i odbiorców produktu unikatowego i niemasowego. Myślą przewodnią działań pomysłodawców art & craft’s bazaar – Fundacji All That Art! – jest zaproszenie odbiorcy do poszukiwania i tworzenia własnych kodów estetycznych, świadomego uczestnictwa w rynku mody, designu i sztuki, czerpanie inspiracji i radości z kreowania własnego wizerunku.

art & craft’s bazaar to czas i miejsce spotkania twórców i ich odbiorców. Podczas kolejnych edycji będziemy gościć projektantów mody i designu, artystów, stylistów, autorów, którzy prezentując i oferując swoje kolekcje / dzieła / usługi będą opowiadać o inspiracjach, pracy twórczej, sztuce, stylu i designie. Treść i oferta wydarzenia zaspokoi gusta i potrzeby ludzi szukających wyjątkowych, niepowtarzalnych rozwiązań i produktów. Ubrania szyte w krótkich seriach, piękne i niepowtarzalne przedmioty do wnętrz, biżuteria, dzieła sztuki i unikalne usługi to oferta dla odbiorcy zmęczonego masowością i powtarzalnością, poszukującego indywidualności i własnego stylu.

Ambasadorką październikowego art & craft’s bazaar będzie znana wrocławska vlogerka – Radzka, która w niedzielę, 14 października będzie przebierać, ubierać i relacjonować wydarzenia pierwszego bazaaru.

Pokażą się i głos zabiorą:

Nowińska / Boho / Confashion / Filip Roth / Polanska & Co. / SONIKK / Sebastian Kubiak / Ola Topczewska / Grażyna Sadowska / Kokilok / Stabo / Trzciński / BUH BUH / Cock’nbullstory / Marta Wypalarnia / MOSKO / OUT OF CTRL / RedDot print studio / Pękala Design / Jollygoodfellow Crafts / mia ART GALLERY / Demia / MODEON / Wierzbicki Pracownia Fryzur / FUKU Agency / Pracownia Florystyczna Niebieskie Migdały / Bottlefly wineshop / Dolnośląskie Centrum Terapii / MIÓD / Radzka / Lurid Lord / 304 brunch/cafe

Organizator: Fundacja All That Art!
Galeria na Czystej, ul. Czysta 4, 50-013 Wrocław
www.galerianaczystej.com
www.allthatart.pl
http://www.facebook.com/events/110183932471859/

[portfolio_slideshow]

Zapraszamy!
Bazar czynny 13 i 14 października w godzinach 11:00 – 20:00.
Szczegółowy program prezentujemy na bieżąco na stronie wydarzenia: http://www.facebook.com/events/110183932471859/
Galeria na Czystej, ul. Czysta 4, 50-013 Wrocław

PROGRAM I edycji art & craft’s bazaar
*ze względu na możliwość małych fluktuacji w obrębie programu (co zdarza się na tak kipiących twórczością wydarzeniach, zalecamy zaglądanie na nasze strony www: allthatart.pl oraz funpage Art & craft’s bazaar na Facebooku)

SOBOTA
13.10.2012

11:00 – 20:00 bazaar

13:00 schowroomowy pokaz kolekcji marki Sadowska
14:00 schowroomowy pokaz kolekcji marki Confashion
15:00 schowroomowy pokaz kolekcji marki Stabo
16:00 schowroomowy pokaz kolekcji marki Nowińska handbags

14:00-18:00 MODEON Professional shopper – bezpłatne konsultacje ze stylistką / personal
shopper, Magdaleną Pińską

17:00-17:20 pokaz pt. Świadomość kobiecości z udziałem Aleksandry Jabłońskiej (doradca personalny i żywieniowy, psychodietetyk, diet coach, stylistka i wizażystka, właścicielka marki DEMIA – gabinetu odchudzania, diet i coachingu) i Magdalena Pasierska (wokalistka, kompozytorka i nauczycielka śpiewu. Kobieca cześć zespołu Me Myself and I.)

18:00 pokaz biżuterii floralnej w wykonaniu Pracowni Florystycznej Niebieskie Migdały (Marta Nenycz i Dorota Borowska)

19:00 degustacja wina prowadzona przez ekspertów z Bottlefly wineshop

oraz
DJe – kolektyw djski MIÓD
dni otwarte Dolnośląskiego Centrum Terapii
studio foto
film- flash LURID LORD

NIEDZIELA
14.10.2012

11:00 – 20:00 bazaar

12:00 wykład dietetyczki Dolnośląskiego Centrum Terapii: Marii Burmecha-Olszowy pt. „Harmonia ciała kobiety”. O ideale piękna na przestrzeni wieków i próba zdefiniowania etosu zdrowego człowieka XXI wieku.

13:00 schowroomowy pokaz kolekcji marki Topczewska
14:00 schowroomowy pokaz kolekcji marki Kokilok
15:00 schowroomowy pokaz kolekcji marki COCK’NBULLSTORY

13:00-15:00 Radzka STUDIO vol. 1

14:00-18:00 MODEON Professional shopper – bezpłatne konsultacje ze stylistką / personal shopper, Magdaleną Pińską

14:30 – 16:30 warsztat eko-dizajnu dzieci z Pękala Design

16:00 prezentacja „Rynek Sztuki ABC” – Fundacja All That Art!

17:00 warsztaty „Re- SHIRT” z Olą Topczewską
Każdy uczestnik będzie mógł stworzyć własny Re-Shirt czyli przerobiony, odnowiony T-Shirt, który od dawna leżał zapomniany w szafie. Aby wziąć udział wystarczy poszperać w garderobie i przynieść jeden, dwa czy trzy T- Shirty, z których wspólnie różnymi technikami stworzymy coś nowego i ciekawego. Idea re-designu od początku towarzyszy pracy projektantki. Zachęca do samodzielnego przerabiania, nadawania nowego życia wszelkim rzeczom i przedmiotom. Zamiast kupić kolejny ciuch w sieciówce, stwórz własny, oryginalny, Re-Shirt!

17:00-19:00 Radzka STUDIO vol. 2

oraz
DJe – kolektyw djski MIÓD
dni otwarte Dolnośląskiego Centrum Terapii
studio foto
film- flash LURID LORD

2018-03-14T08:59:59+01:008 października 2012|Kultura, Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: