Strona główna » Blog » Pierwsze Urodziny Instytutu Piękna Kamili Michalewicz – wideo

Pierwsze Urodziny Instytutu Piękna Kamili Michalewicz – wideo

W miniony piątek w Poznaniu przy ulicy Poznańskiej 5, w Instytucie Piękna Kamili Michalewicz odbyły się huczne i wyjątkowe pierwsze urodziny jednego z najprężniej działających SPA w Poznaniu.

Na zaproszonych gości czekało wiele atrakcji, ponieważ na poprowadzonym przez Patryka Boro (właściciel Celebration Productions, organizator imprezy) wieczorze swoje najnowsze kreacje zaprezentowały dwie marki, debiutująca Boro & Marc stworzona przez Zosię Marciniak i Patryka Boro, która tym razem zaprezentowała swoją pierwszą linię wyjątkowych t-shirtów, oraz Yogata marka od lat prowadzona przez Joannę Koczorowską, która jak zwykle uwiodła zgromadzoną publiczność swoimi niezwykle seksownymi strojami.

Dla specjalnie wyselekcjonowanej grupy gości wystąpiło również Voila Pole Dance & Fitness, które zaprezentowało niezwykły układ popularnej w ostatnim czasie burleski. Wisienką na torcie zarówno w przenośni, jak i rzeczywistości był przepiękny tort wykonany specjalnie na zlecenie Instytutu Piękna Kamili Michalewicz oraz występ wieczoru, który okazał się mini recital młodej wokalistki Divine, która oczarowała widzów na największej imprezie modowej Wielkopolski zeszłego roku, czyli Celebration Fashion Festival.

Na gości oprócz nagród w loterii wizytówkowej, które ufundowały firmy ChocoBerry Studio, Red Fitness, FunSmoking.pl, Akademia Wizerunku L’oreal Professionnel Warszawa, AFG Computers oraz Urodowo, czekały również zabiegi ufundowane przez firmę Ericson Laboratoire.

Wraz z podziękowaniami właścicielka Instytutu Piękna, Pani Kamila Michalewicz, obiecała, iż Instytut Piękna już szykuje kolejne imprezy, na których z pewnością nie może i nas zabraknąć!

[nggallery id=4874]

[nggallery id=4873]

2013-07-01T06:24:01+00:001 lipca 2013|Moda, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: