Zapraszamy na pierwszą prezentację Pracowni Aperitivo!

Zapraszamy na pierwszą prezentację Pracowni Aperitivo! Piątkowy wieczór zapowiada się wyjątkowo!

Kucharz Karol Lubczyński zadba, aby zamówione przez Gości dania przywołały wspomnienia z Włoch, jak również o doskonały nastrój na dobry początek weekendu. Dowiemy się jak funkcjonuje autorski koncept – połączenie pracowni/showroomu na parterze oraz na I piętrze, gdzie szyte są kreacje na miarę z metką Plesiak Patrycja Pracownia.

Wszystko w trakcie koncertu piosenek włoskich wykonywanych przez aktorów Łódzkiego Teatru Piosenki! Będzie artystycznie, modowo i smacznie!

Start o godzinie 20.00

Marki, których projekty można obejrzeć i kupić w showroomie: Patrycja Plesiak, Katarzyna Dacyszyn Bunny Blanc, Marianna No Buty Ślubne, COMUNACO, So Cotton, Kuca, Underbeard, Aneta Fiodorow, Buggy Jewels. Zapraszamy!

Projektantka Patrycja Plesiak od 2012 r. tworzy autorskie kolekcje ubiorów oraz projekty na indywidualne zamówienia (kreacje na miarę). Pracownia Aperitivo jest pierwszym w Polsce hybrydowym sklepem, który łączy polską modę z kulinariami w Off Piotrkowska Center w Łodzi (ul. Piotrkowska 138/140).

Na miejscu można zakupić projekty polskich projektantów oraz zjeść przysmaki inspirowane kuchnią włoską, a w szczególności tradycją podawania aperitivo.

Hybrid Store „Pracownia Aperitivo” to lokal na parterze, w którym znajduje się showroom i Aperitivo Bar, natomiast na I piętrze w tym samym zabytkowym budynku (dawnej fabryce Ramisha) znajduje się pracownia krawiecka Patrycji Plesiak, gdzie szyte są kolekcje oraz projekty na indywidualne zamówienia.

Najnowsza ślubna kolekcja projektantki charakteryzuje się nowoczesnymi krojami, wykorzystaniem francuskiej matowej satyny, żorżety oraz haftowanej siatki. Kolekcja przeznaczona jest dla panien młodych, które chcą czuć się komfortowo i nowocześnie w dniu ślubu. Projekty wykonywane są z najwyższej jakości tkanin z dbałością o wykończenie i każdy detal.

Projektantka mody Patrycja Plesiak ukończyła projektowanie ubioru na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi z tytułem magistra sztuki. Do tej pory powstało 26 autorskich kolekcji limitowanych. W tym roku projektantka odebrała międzynarodowa nagrodę w Wenecji – Premio Internazionale Grandi Artisti Luigi Centra – w dziedzinie rozwoju światowej mody. W 2013 roku kolekcją „Venom” wygrała międzynarodowy konkurs dla projektantów Textile Salon otrzymując Złoty Medal oraz certyfikat od Slavy Zaitseva. Natomiast w 2015 roku reprezentowała Polskę w Mediolanie podczas Expo Milano 2015 promując województwo łódzkie poprzez modę.

Wszystkie projekty z metką Patrycji Plesiak są tworzone z pasji, a najważniejszy dla Projektantki jest uśmiech i zadowolenie Klientek.

Patronat medialny nad spotkaniem: ModaiJa

Zdjęcia autorstwa Angeli Pesty / Neonshot.pl

Podziel się wiadomością:

Polecamy również