Pierścionek Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska podczas Gali Telekamery 2011 do seksownej, beżowej sukienki, ozdobionej na dole ostrymi kolcami wybrała mocny akcent, w postaci pierścienia z kolekcji Fallon/Fenton.

Pierścionek projektu Dany Lorenz utrzymany jest w uwielbianym przez designerkę buntowniczym stylu. Małgorzata Kożuchowska, sięgając po ten mocny akcent doskonale skomponowała go z krótką, seksowną sukienką w kolorze niezwykle modnego w tym sezonie beżu. „Kłujący” pierścień idealnie dopasował się do kolców, którymi wykończona została połyskująca kreacja gwiazdy. Całość wyglądała olśniewająco!

Informacje o kolekcji Fallon/Fenton
Biżuterię Fallon/Fenton tworzy Dana Lorenz – nowojorska projektantka z ośmioletnim doświadczeniem w branży modowej, współpracująca z takimi nazwiskami jak Donna Karan, Gucci, Proenza Schouler, Thakoon.
Jej kolekcje Fallon i Fenton obfitują w ciężkie akcenty. W swoich projektach wykorzystuje głównie brąz, grube łańcuchy, mroczne kamienie i kolce. Chętnie miksuje materiały. Reprezentuje młody, buntowniczy styl. Jej biżuteria została wysoko oceniona przez Annę Winthour. Oprócz znanych gwiazd showbiznesu wielką fanką biżuterii Dany Lorenz jest Michelle Obama.
Biżuterię Fallon/Fenton można kupić w showroomie Cocktail’me – w Pracowni Jaga Hupało Born To Create oraz za pośrednictwem strony www.cocktailme.pl

Podziel się wiadomością:

Polecamy również