zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Piękna, wakacyjna historia o miłości, przed którą nie da się uciec

Piękna, wakacyjna historia o miłości, przed którą nie da się uciec

Daj się porwać tej pięknej historii o miłości, przed którą nie da się uciec. Przestań się spieszyć i pomyśl o tym, co w życiu najważniejsze.

Hania straciła wszystko. Jej życie zatrzymało się pewnego sierpniowego dnia. Przestała marzyć, a jedyne plany to te, które układa dla swoich uczniów.

Kiedy na jej drodze staje Mikołaj, Hania boi się zaangażować, ale on walczy o miłość za nich dwoje. Pomaga mu w tym jej przyjaciółka Dominika, której energia i poczucie humoru rozsadziły niejedno męskie serce. Jest też pani Irenka: prawdziwa skarbnica ciepła i mądrości – po prostu anioł stróż. To w jej nadmorskim domu, gdzie na parapecie dojrzewają pomidory, a kuchnia pachnie szarlotką i sokiem malinowym, Hania odnajduje utracony spokój, odzyskuje wiarę w miłość i daje sobie wreszcie prawo do bycia szczęśliwą.

To pełna nadziei opowieść o tym, że nic nie zamyka nam drogi do szczęścia. Bo szansa na nowe życie jest zawsze i tylko od nas zależy, czy zechcemy ją wykorzystać.

”Mądra, pięknie napisana, przesiąknięta głębokimi uczuciami historia przyjaźni i niespodziewanej, nieoczekiwanej miłości.” Danuta Stenka

”Alibi na szczęście to suma moich największych wzruszeń.” Anna Ficner-Ogonowska

Anna Ficner-Ogonowska Alibi na szczęście
Oprawa miękka, Wydanie: pierwsze, Opracowanie graficzne: Magda Kuc Rok wydania: 2012
Format: 144×205, Ilość stron: 672
Wydawnictwo: Znak
Cena detaliczna: 34,90 zł

2018-03-14T09:36:44+01:002 czerwca 2012|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: