Piątki ze stylistą - ModaiJa

Piątki ze stylistą

Strona główna » Blog » Piątki ze stylistą

Piątki ze stylistą

Akcja „Piątki ze stylistą” w Centrum Handlowym Forum Koszalin adresowana jest do wszystkich pełnoletnich kobiet, chcących zmienić swój styl, wizerunek, uzyskać fachowe porady specjalistów od tworzenia wizerunku.

Akcja adresowana jest wyłącznie do Pań. Akcja będzie przebiegać w sposób następujący:
przyjęcie zgłoszeń od dnia 25.03.2011 do 16.05.2011 roku, do godziny 12:00. od chętnych do wzięcia udziału w akcji i wyłonienie, na ich podstawie, uczestników zabawy,
zaproszenie uczestniczek na wstępne spotkanie ze stylistą, wizażystką i fryzjerką, w celu określenia możliwości stylizacji, zaproponowania konkretnych rozwiązań itp.
przybycie do CH FORUM, przy ul. Paderewskiego 1, w określonym terminie, celem udziału w akcji tj. spotkania ze stylistą, wizażystką i fryzjerką, zmiany wizerunku i stylu, uzyskaniu fachowych porad specjalistów. Całość akcji będzie nagrywana przez operatora TKK „Max” i wykorzystana jako część cyklu programów telewizyjnych, powstałych w oparciu o akcję „Piątki ze stylistą”.

W jednej części programu będzie prezentowana metamorfoza wyłącznie jednej z uczestniczek (ile uczestniczek, tyle części programu), co oznacza, że jeden z tytułowych „Piątków ze stylistą” będzie poświęcony wyłącznie jednej z pań. Szansę na udział w akcji ma w sumie 8 kobiet.

2018-03-14T11:30:35+00:00 31 marca 2011|Styl|