Strona główna » Blog » Piankowa O’plotka dla dynamicznych dziewczyn

Piankowa O’plotka dla dynamicznych dziewczyn

Dziewczyny, które nie wyobrażają sobie życia bez deski, roweru czy rolek, kochają zdecydowane barwy i kolorowe, modowe looki, poszukują biżuterii, która podkreśli ich indywidualny styl, a jednocześnie nie będzie przeszkodą w uprawianiu sportu. Dla nich właśnie powstała marka O’plotka, która tworzy wygodne i modne bransoletki, naszyjniki i broszki.

W wiosenno-letniej kolekcji pojawiły się modele biżu wykonane z bardzo lekkich i niezwykle kolorowych pianek. Nic tylko wskoczyć na rower i podbijać miasto!

Wykonywane ręcznie, O’plotkowe biżu to dziesiątki kolorów, różne materiały i sportowy design. Bransoletki i broszki wykonane z pianek są nie tylko kolorowe ale też bardzo lekkie, dzięki czemu nie przeszkadzają podczas jazdy na rowerze czy desce. Przecież podczas uprawiania sportów miejskich też możemy dobrze i modnie wyglądać.

O’plotka daje także możliwość zamówienia dedykowanej biżuterii, w pełni dostosowanej do indywidualnych preferencji. Każda dziewczyna może dowolnie zestawiać kolory i materiały tak by pasowały do jej sportowego looku. O’plotki zakończone są także różnymi zapięciami w odcieniach złota, i srebra. Dlatego łatwo dopasować je do pozostałej biżuterii.

Piankowe modele występują w dwóch wariantach. Model LOLA to wiele cienkich, różnokolorowych pasków okalających przegub. LILA natomiast to gruby warkocz o ciekawym splocie.

[nggallery id=2903]

Cena piankowych O’plotek to 59 zł
Wszystkie dostępne modele i ceny znajdziesz na www.facebook.com/Oplotka

2012-06-14T12:28:24+00:0014 czerwca 2012|Biżuteria, Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: