Strona główna » Blog » Perła Rynku Kosmetycznego dla Bell

Perła Rynku Kosmetycznego dla Bell

Konkurs Perły Rynku Kosmetycznego rozstrzygnięty. Kosmetyki marki Bell zdobyły nagrody aż w trzech kategoriach!

Błyszczyk trwale barwiący usta Permanent Make-up Lip Tint  otrzymał I nagrodę w kategorii Innowacja Roku!

Sekret działania tego niezwykłego błyszczyka tkwi w jego formule typu „long lasting”, która sprawia, że kolor trzyma się niezwykle długo od momentu aplikacji. Specjalne składniki zawarte w formule Lip Tint barwią naskórek ust, co gwarantuje efekt przypominający makijaż permanentny. Kolor po prostu „wtapia się” w usta. Co więcej, Permanent Make- up Lip Tint nie ściera się, dzięki czemu nie pozostawia nieestetycznych śladów np. na szklance czy kieliszku. Innowacyjna, lekka formuła, pozbawiona olejków i wosków, gwarantuje też całkowicie nowy, satynowy efekt. Usta wyglądają niezwykle świeżo, naturalnie i kusząco.
Cena 10,40 zł

Konturówka w płynie Big Black zdobyła II miejsce w kategorii Kredki do oczu i eyelinery

To produkt przygotowany z myślą o kobietach, które poszukują efektu intensywnej kreski i widocznie podkreślonego spojrzenia. Długotrwały efekt zapewnia specjalny polimer filmotwórczy, nadający formule odpowiednią elastyczność. Dodatek gumy ksantanowej tworzy unikalną strukturę przestrzenną, która zapewnia równomierne rozmieszczenie pigmentów, a tym samym gwarantuje idealnie kryjący, wyrazisty kolor kreski.
Cena 12,10 zł

Błyszczyk do ust Glam Wear zdobył III miejsce w kategorii Pomadki i błyszczyki

Dba o usta, sprawiając, że podkreślone kolorem, robią niewiarygodne wrażenie! Sekret działania błyszczyka tkwi w jego składnikach kondycjonujących, które zmiękczają i wygładzają naskórek ust. Te specjalnie dobrane emolienty sprawiają również, że aplikacja błyszczyka jest niezwykle miękka i przyjemna, a kolor trwały i równomierny.
Cena 12,60 zł

[nggallery id=4812]

2013-06-14T08:47:59+00:0014 czerwca 2013|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: