rynku Kelly Couronne

W poszukiwaniu oryginalnych perfum i szminek. Nowa marka na polskim rynku Kelly Couronne.

Marka Kelly Couronne powstała ponad rok temu. Jest efektem spełnienia marzeń Kelly Truong, projektantki i business woman pochodzącej w Wietnamu, która od 15 lat mieszka i pracuje w Polsce.

W ofercie marki znajduje się kolekcja niezwykle kobiecych ubrań, bo od odzieży „zaczęła się” marka, ale też niezwykle ciekawe zapachy perfum oraz szminki i błyszczyki. Na dziś. Projektantka, która szturmem zdobywa zainteresowanie mediów zapowiada poszerzenie oferty kosmetycznej o nowe zapachy, nową paletę kolorystyczną szminek oraz kosmetyki do makijażu. Czyli, że będzie się działo!

Obecnie w ofercie marki znajduje się wiele zapachów dla kobiet i cztery dla mężczyzn, w oryginalnych nutach zapachowych, łączących w sobie dwa światy, dwie kultury: polski i azjatycki.

Na dziś marka jest niszowa, ale jej atutem jest to, że coraz więcej kobiet i mężczyzn poszukuje produktów oryginalnych, bardzo dobrych jakościowo, spełniających wymóg wyjątkowości za rozsądną cenę. Wszystkie te warunki spełniają produkty marki Kelly Couronne, które można nabyć za pośrednictwem www.kelly.com.pl lub w stacjonarnym butiku/showroomie na Siennej 89 w Warszawie.

foto.Mariusz Konfiszer /PRomotion Instytut Events i Robert Majewski/ PRomotion Instytut Evenst

Podziel się wiadomością:

Polecamy również