zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Perfumy Coty Celine Dion Signature

Perfumy Coty Celine Dion Signature

Coty Inc. wprowadza nowe, ikoniczne perfumy, Celine Dion Signature, które zostaną wypuszczone na światowy rynek we wrześniu 2011 roku. Stworzone jako hołd dla Celine i jej niezwykłej umiejętności nawiązywania więzi z ludźmi oraz inspirowania ich muzyką

Od momentu powstania w 2003 r., Celine Dion Fragrance House to wiodąca marka na głównych rynkach w Ameryce Północnej i Europie. Coty Celine Dion Signature to najnowsze perfumy w jej portfolio.

„Celine Dion to naprawdę niezwykła osoba. Jej umiejętność poruszania ludzi i nawiązywania więzi emocjonalnej z fanami odegrały dużą rolę w światowym sukcesie jej linii perfum – mówi Steve Mormoris, starszy wiceprezes marketingu międzynarodowego w Coty Beauty. – Zapach ten stanowi doskonałe odzwierciedlenie inspirującej obecności Celine oraz jej wewnętrznej charyzmy, która wciąż urzeka ludzi na całym świecie”.

„Muzyka daje mi możliwość wyrażania swoich emocji i dzielenia się nimi z moimi fanami – wyjaśnia Celine. – Dzięki perfumom Signature mogę nawiązać kontakt z moimi fanami w nowy, jeszcze bardzo osobisty sposób”.

IKONICZNY ZAPACH
Perfumy Celine Dion, Signature, to elegancki, klasyczny, a jednocześnie nowoczesny zapach stworzony przez nosa firmy Firmenich, Iliasa Ermenidisa.

Nuta głowy: kwiat mimozy, zapach jabłka Pink Lady, soczysta gruszla
Nuta serca: indyjski jaśmin, esencja różana, kwiat magnolii
Nuta bazowa: zmysłowe piżmo, drzewo bursztynowe, drzewo sandałowe

IKONICZNE OPAKOWANIE
Na butelce perfum uwypuklona jest sylwetka Celine, co tworzy niesamowity efekt wizualny przywołujący jej urok. Opakowanie odzwierciedla klasyczną elegancję Celine. Perfumy Celine Dion Signature będą dostępne od września 2011 r. w sprzedaży masowej oraz drogeriach w Stanach Zjednoczonych i Europie.

źródło, foto: PR Newswire

2018-03-14T10:44:26+01:002 sierpnia 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: