Perfumy tak ekskluzywne, że dostępne wyłącznie dla… zweryfikowanych influencerów

Podobno w dzisiejszych czasach jedyni ludzie, którzy liczą się w świecie mediów społecznościowych, to ci z „ptaszkami” na niebieskich ikonkach. Nie wiecie, o co chodzi? Nie wierzę! Znak ten, jak na zdjęciach poniżej, oznacza tzw. profil zweryfikowany.

Taka weryfikacja, przeprowadzana przez daną platformę społecznościową gwarantuje nam, że za profilem stoi żywy, prawdziwy, rozpoznawalny człowiek czy marka. W odróżnieniu od milionów fake profili (fałszywych), tworzonych dla nabicia followers’ów nierzadko przez roboty.

Modę zweryfikowane profile czy może raczej swoisty szpan i pozowanie na bycie kimś wyjątkowym, wykorzystała perfumeryjna marka Xyrena, tworząc perfumę o jakże wymownej nazwie: „Verified: The Sweet Smell of Validation„. Nowy produkt ma wyróżnić i oddzielić celebrytów i influencerów od miliardów tych, którzy chcieliby do nich dołączyć. Zakup perfumy nie jest prosty: właściwy pracownik Xyreny musi sprawdzić Twój profil, zweryfikować go pozytywnie, a następnie zatwierdzić zakup. Uwaga: istnieje limit jednej sztuki na klienta.

Założyciel Xyreny i „zweryfikowany twórca” Killian Wells mówi na łamach niezależnego magazynu modowego Paper: „Znam ludzi, szczególnie w Los Angeles, którzy gdyby mieli wybór między Lamborghini a weryfikacją w social media, bez dwóch zdań wybrali by niebieski znacznik na pięknym Lamborghini Veneno”.

„Fascynuje mnie stale rozwijająca się koncepcja wymiany społecznej. W dzisiejszych czasach weryfikacja na właściwej platformie może być cenniejsza niż stopień naukowy czy imponujące CV. Luksusowe perfumy zawsze były symbolem statusu, a ja chciałem to przełożyć na epokę cyfrową.” –  dodaje.

Perfuma dostępna na: Xyrena

Podziel się wiadomością:

Polecamy również