Strona główna » Blog » Perfekcyjna Pani Domu i super forma w 4 tygodnie!

Perfekcyjna Pani Domu i super forma w 4 tygodnie!

Już dzisiaj, we wtorek 28 sierpnia w sprzedaży ukaże się magazyn SHAPE z Małgorzatą Rozenek oraz super dodatkiem, płyta DVD z treningiem SUPER FORMA W 4 TYGODNIE z Ewą Chodakowską.

Tylko w SHAPE możesz ćwiczyć z polską Gwiazdą. Małgorzata Rozenek ćwiczy miniTrening z Ewą Chodakowską – naszą ekspertką, prywatnie od niedawna również trenerką Małgorzaty.

Gwiazda Miesiąca
Na okładce wrześniowego wydania SHAPE, Małgorzata Rozenek, czyli prowadząca program „Perfekcyjna Pani Domu”, którego druga edycja będzie emitowana w telewizji TVN od września. Małgosia jest z wykształcenia prawnikiem, ale od kilku lat zajmuje się prowadzeniem domu i wychowaniem dzieci, jest też żoną aktora Jacka Rozenka. Naszym czytelniczkom zdradza między innymi to, że kiedyś była bałaganiarą!

W numerze także

Super Temat pt. „Blogi kulinarne dla wybrednych” – najlepsze blogi kulinarne (polskie i zagraniczne) oraz ich twórcy. Piękne zdjęcia, klarowna nawigacja i bezcenne wiedza! To podstawowe kryteria przygotowanego przez SHAPE raportu.

PSYCHE – Między nami kobietami? Czyli tekst o tym, czy warto rozmawiać z kochanką partnera… (?)

URODA – Ekspresowy kucyk czyli „koński ogon” w pięciu różnych odsłonach.

ZDROWIE – Krótki kurs masażu głowy i karku Wydłuża życie, poprawia zdrowie, nastrój i wygląd.

FITNESS – CrossFit dział! oraz FitBackstage: z siłowni na plan filmowy

KUCHNIA – Szokujące pułapki diety! Czyli: kiedy odchudzanie tuczy oraz Z hamburgerem dokoła świata – przepisy light inspirowane kuchniami świata

Seria płyt z programem fitnessowym Ewy Chodakowskiej jest pierwszą w pełni oryginalną produkcją polskiego SHAPE!
I część treningu (płyta pt. Totalna metamorfoza w 4 tygodnie) była dodatkiem do kwietniowego wydania SHAPE, a część II (płyta pt. Spalanie i modelowanie) pojawiła się na rynku z lipcowym wydaniem magazynu. Obie części DVD cieszyły się niesłychanym powodzeniem wśród naszych Czytelniczek

SHAPE – w kioskach od: wtorek 28 sierpnia 2012, Cena: 12,60 PLN

2018-03-14T09:19:17+00:0028 sierpnia 2012|Gwiazdy, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: