Paznokcie robią wrażenie

Strona główna » Blog » Paznokcie robią wrażenie

Paznokcie robią wrażenie

Piękny manicure w dużej mierze zależy od przygotowania do malowania czy też ozdabiania płytki poprzez naklejki do paznokci. Doskonale położony lakier będzie wyglądać zjawiskowo na schludnych dłoniach, paznokciach o pięknym kształcie i gładkich skórkach. Cały szereg akcesoriów do manicure z https://kontigo.com.pl/akcesoria/akcesoria-manicure.html pozwala wykonać samodzielnie ciekawą stylizację paznokci. Wśród najbardziej potrzebnych przedmiotów są cążki do paznokci, pilniczki czy polerki.

Dbanie o ksztatłt i wygląd

W codziennej pielęgnacji niezbędne są nożyczki do paznokci. To one nadają konieczny kształt. Te wysokiej jakosci nie niszczą przy tym płytki paznokciowej. Wiele osób sięga również po praktyczne i bezpieczne obcinacze do paznokci. Żeby wykończyć efekt, trzeba sięgnąć po pilniki do paznokci o wybranej gramaturze oraz materiale. Te najlepsze mają pokrycie z tlenku aluminium, granitu, kryształu, szkła albo teflonu. Dzięki temu w przeciwieństwie do metalowych prototypów nie niszczą płytki paznokcia. Gruboziarniste modele idealnie nadają się do pozbywania się na przykład tipsów i zazwyczaj stosuje się je w profesjonalych salonach kosmetycznych. Średnioziarnisty pilnik to klasyka, któae nadaje paznokciom kształt oraz modeluje przy stylizacjach w postaci żelu lub też akrylu. Drobnozioarnistym wygładza się naturalną płytkę oraz wykańcza akrylowe czy też żelowe paznokcie. W ofertach sklepu znaleźć można również poręczny pilnik banan, który dzięki specjalnemu zagięciu ułatwia modelowanie zaokrąglonych krawędzi paznokci bez obawy o skaleczenie opuszka. Coraz częściej wybierane są również pilniki kryształowe, które zapobiegają rozdwajaniu się paznokci czy też szklane, które pięknie modelują płytkę.

Żeby nadać im wyjatkowy blask, warto sięgnać po polerki do paznokci Dzięki nim można uzyskać równą powierzchnię, ale również zmatowić płytkę. Profesjonaliści sięgają po bloczek polerski, który służy do przygotowania paznokci przed nałożeniem żelu, tipsów czy akrylu, a potem malowania i wykonywania ozdoby do paznokci.

Piekne wykończenie

Doskonałym pomysłem na dokończenie zabiegów pielęgnacyjnych jest ich pomalowanie lub sięgniecie po ozdoby do paznokci. Sklep w ofercie ma zarówno bazę lakierów we wszystkich kolorach tęczy oraz różnego rodzaju ozdoby w postaci cyrkonii, koronek czy tez naklejek, które w stylowy sposób upiększają dlonie, nadając im niesamowitego charakteru. W tej materii również panują sezonowe mody, więc warto wybierać sprawdzone i wyjątkowe produkty, które na płytce będą się pięknie prezentować.

 

2017-09-11T10:06:07+00:00 11 września 2017|Uroda|