Strona główna » Blog » Patrz, kogo stroisz – wideo

Patrz, kogo stroisz – wideo

W pogoni za modą, a raczej szaleństwa mody, stroimy już nie tylko siebie, ale i… swoje czworonogi. Pomijając etyczny – i logiczny – aspekt psich przebieranek, warto zwrócić uwagę na fakt, iż to, co dla nas jest zabawą, dla innych jest podstawą ich pracy. Podstawą, której często są pozbawione.

Na te problemy zwraca uwagę spot, w którym pokazane zostały psy różnych ras poprzebierane w dziwaczne kostiumy oraz jeden, owczarek niemiecki, w czarnym policyjnym odzieniu.

Celem kampanii jest zachęcenie do finansowego wsparcia inicjatywy Vest-a-Dog, zbierającej pieniądze na profesjonalne wyposażenie policyjnych psów (z tzw. jednostek K-9). Reklamówka, którą udostępniamy poniżej, miała ilustrować stwierdzenie: Domowe pupile dostają od właścicieli stroje jak na bal karnawałowy, a psom policyjnym pomagającym ludziom na co dzień brakuje kuloodpornych kamizelek, podstawowych dla ich pracy.

Zadania K-9 to m.in. pomoc przy patrolach, szukanie zaginionych ludzi, narkotyków, materiałów wybuchowych i zwłok. Dla nich strój to nie moda. To element wyposażenia, który pomagając im, pomaga tak naprawdę nam.

oprac.ak, źródło:kampaniespoleczne.pl

2018-03-14T12:11:04+00:0015 listopada 2010|Styl|

Może zainteresuje Cię również: