Strona główna » Blog » Patricia Kazadi na okładce COSMO!

Patricia Kazadi na okładce COSMO!

Lipcowe COSMO już w kioskach! W najnowszym COSMO:

Patricia Kazadi : Liczy się tu i teraz! Piękna, charyzmatyczna i niezwykle utalentowana – jak ona to robi ! Zdradza z czego jest dumna a czego się wstydzi. W mężczyźnie podoba jej się zaradność, poczucie humoru, dystans do siebie i piękne oczy – co więcej…, dowiemy się z lipcowego Cosmo!
Izabella Łukomska – Pyżalska – szefowa piłkarskiej drużyny WARTA POZNAŃ doradzi jak pogodzić wydawanie z oszczędzaniem.

W lipcowym Cosmopolitan także:

  • Jak zmienić luźną znajomość w trwały związek?
  • Jak na nowo rozpalić ogień w związku!
  • 50 sposobów by poczuć się sexy tego
  • Wakacyjny Dress Code z Cosmopolitan – czyli OPALAJ SIĘ BEZPIECZNIE

W wydaniu czerwcowym oficjalnie inaugurujemy II polską edycję międzynarodowej AKCJI OPALAJ SIĘ BEZPIECZNIE.

IDEA AKCJI
Akcja została zapoczątkowana 6 lat temu przez amerykańską edycję COSMOPOLITAN (w USA znana pod nazwą PRACTICE SAFE SUN).

Akcja ma charakter kampanii społecznej mającej na celu zwiększenie wśród kobiet świadomości jak szkodliwa dla zdrowia może być nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV, oraz edukacje na temat odpowiedzialnego opalania się.
W wydaniach letnich COSMO zachęcamy czytelniczki do dołączenia do grona Ambasadorek Bezpiecznego Opalania. Chcemy, aby Polki były świadome tego, jak najlepiej mogą chronić się przed skutkami działania słońca: zmarszczkami, przebarwieniami i (tak!) nowotworem skóry. Mówimy nie tylko o zagrożeniach, ale przede o profilaktyce.
Słońce świeci cały rok o naszym obowiązkiem jest dbać o naszą skórę i wzrok!
OPALAJ SIĘ BEZPIECZNIE. EDYCJA POLSKA 2012
Otwieramy kolejny sezon na bezpieczne opalanie! Liczymy na to, że będziesz wspierać naszą akcję tak samo jak w zeszłym roku i chętnie wcielisz się w rolę ambasadorki z piękną bransoletką Safe Sun na ręku.

Jesteśmy przekonane, że wiesz, jakie szkody może wyrządzić promieniowanie ultrafioletowe, i dlatego chętnie przyłączysz się do propagowania ochrony przeciwsłonecznej. Zamanifestuj swoją świadomą postawę! Dołącz do grupy celebrytek, które już noszą naszą unikatową bransoletkę, specjalnie wyprodukowaną przez markę Kelly Melu .
Codziennie dołączają do naszej Akcji nowe czytelniczki i Gwiazdy! Dołącz i TY!
Od dziś opalaj się tylko dla przyjemności. Bez szkody dla zdrowia.

Dołącz do gwiazd i Zostań ambasadorką naszej akcji. Noś najbardziej pożądaną tego lata bransoletkę. Naszą unikatowa bransoletka została zaprojektowana wspólnie przez biżuteryjną markę KELLY MELU oraz COSMO.
Nasza bransoletka to znak rozpoznawczy Cosmodziewczyny: kobiety świadomej siebie, pięknej i zdrowej!

DO WYBORU 3 MODNE KOLORY: brąz, beż i biel!

JAK JĄ ZDOBYĆ?
Naszą unikatową bransoletkę, zaprojektowaną przez biżuteryjną markę KELLY MELU, możesz kupić przez najbliższe trzy miesiące na stronie www.kellymelu.pl oraz w salonie firmowym (Al. Jerozolimskie 42, Warszawa).

DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY
Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana Fundacji „Tam i z powrotem” (www.tamizpowrotem.org), której celem statutowym jest wspieranie Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Zebrane środki finansowe Fundacja przeznaczy na upowszechnianie wiedzy i świadomości o czerniakach i nowotworach skóry oraz sposobach ich leczenia.

Jesteśmy dumni, że partnerem merytorycznym naszej akcji zostało jak rok temu warszawskie CENTRUM INSTYTUT ONKOLOGII im. Marii Skłodowskiej – Curie i wspierająca je Fundacja TAM i Z POWROTEM:

„W Klinice Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, niejednokrotnie widzimy piękne, zadbane kobiety, które jednogłośnie potwierdzają, że nikt im o takim zagrożeniu wcześniej nie powiedział. Nasuwa się jedynie pytanie, czy nikt naprawdę nie powiedział? Czy nikt nie wziął za rękę i nie pokazał, jakie mogą być konsekwencje? Czy może ciągle była wiara w to, że przecież będąc silna, zdrowa, mnie to nie dotknie? Pomyślmy o nas samych, czy naprawdę mamy więcej do zyskania będąc tu, dzisiaj i teraz atrakcyjnym, czy doprowadzając się świadomie do choroby i ciężkiego stanu lęku o nasze życie.”

2018-03-14T09:36:26+00:0011 czerwca 2012|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: