Strona główna » Blog » Pareo, Bandamki, Szaliki od Titofirma.pl

Pareo, Bandamki, Szaliki od Titofirma.pl

Nasze Panie coraz większą uwagę zwracają na swój wygląd na plaży. Nasza Titofirma wychodząc naprzeciw ich wymaganiom ma do zaoferowania pareo potocznie nazywane chustą plażową.

Chusty na plaże które mamy w ofercie sa z najróżniejszych materiałów poczynając od bawełny a kończąc na poliestrze. Rożne wielkości zadowolą Panie od smukłej sylwetki aż po puszyste dla których tez mamy dość spory wybór Pareo. Chusty plażowe kupione w naszym sklepie titofirma można nosić na bardzo wiele sposobów. Poczynając wiązania na biodrach aż po sposoby wiązania na szyi. Chusta plażowa którą chcą Państwo nabyć można odebrać w naszej siedzibie w Kielcach na ul.Kowalczewskiego 10 lub tez dokonać płatność przelewem czy tez płatność kartą. Towar wysyłamy natychmiast po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto .Dla najmłodszych mamy do zaoferowania bawełniane bandamki, które pomogą ochronić główkę naszych pociech przed ostrym słońcem jak i też przed wiatrem. Bandamka która można nabyć jest z bawełny co umożliwia oddychanie skóry dziecka i nie powoduje żadnych uczuleń czy też podrażnień .

Zakupy w Titofirma to naprawdę doskonały pomysł na szybkie i przyjemne zakupy pareo czy tez bandamek dla dzieci .W swojej ofercie posiadamy ogromny wybór szali damskich jak i szalików męskich. Chusty ludowe które mamy w swojej ofercie zdominowały całą Polskę. Właścicielem firmy jest Pani Basia Ślusarczyk która się troszczy o dostarczenie jak najnowszych kolekcji szali, pareo, chust plażowych, bandamek.

Autor: Titofirma.pl


2018-03-14T11:19:33+00:0011 maja 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: