zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Panna Modna

Panna Modna

W lutym, w artystycznych miejscach Łodzi, Warszawy i Poznania miały miejsce warsztaty ślubne dla nowoczesnych panien młodych – „Panna Modna”. To spotkanie dla kobiet, które poszukują niebanalnych i wyjątkowo subtelnych rozwiązań, na jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu. Pomysłodawczynią oraz organizatorką wydarzenia jest projektantka mody – Agata Wojtkiewicz. Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem kobiet planujących ślub i spełniły swoje zadanie – pokazały przyszłym pannom młodym jak być piękną w jednym z najważniejszych dni życia, a jednocześnie wciąż pozostać sobą.

Podczas weekendowych spotkań w łódzkim ATAK DESIGN, warszawskim Centrum Cybernetyki oraz poznańskim SPOT CONCEPT STORE przyszłe żony dowiedziały się jakie są obecne tendencje w modzie ślubnej, jaka suknia pasuje do ich sylwetki i urody, a także jak powinny dobierać dodatki, by stworzyć piękną, spójną całość.
„Z moich rozmów z przyszłymi pannami młodymi wynika, że istnieje duże zapotrzebowanie na szkolenia oraz warsztaty poświęcone modzie ślubnej. Kobiety chcą dowiedzieć się jak najwięcej o swoich modowych możliwościach, by sprawnie przejść przez cały proces przygotowań do ślubu i w ten najważniejszy dzień z satysfakcją spojrzeć w lustro. Mam nadzieję, że dzięki moim warsztatom pomogłam pannom młodym zrealizować ich ślubne marzenie – by wyglądać pięknie i zjawiskowo, ale wciąż czuć się naprawdę sobą” – mówi projektantka Agata Wojtkiewicz, organizatorka warsztatów „Panna Modna”.

Modne i odważne panny młode
Warsztaty, w każdym z trzech miast, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Panny młode, które wzięły w nich udział były wdzięczne za możliwość udziału w tak inspirującym spotkaniu. W jednym z maili do organizatorów wydarzenia, uczestniczka poznańskich warsztatów Katarzyna Woźniak napisała:
„Serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia w warsztatach Panna Modna. Dziękuję za dodanie mi odwagi w dokonywaniu ślubnych wyborów, odwagi w kierowaniu się własnym gustem i poczuciem estetyki, nawet jeśli nie są one zgodne z tradycyjną modą lub oczekiwaniami i wyobrażeniami najbliższych. Dziękuję za udowodnienie nam wszystkim – przyszłym pannom młodym, że nie musimy zakładać wielkiej balowej sukni i diademu, by poczuć się w tym szczególnym dniu jak księżniczki. Za pokazanie sukien, w których biorąc ślub, po 30 latach nie będziemy się wstydziły naszych zdjęć oraz biżuterii, dla której pewnie nie jedna kobieta będzie w stanie zrezygnować nawet ze złota i diamentów”.

Modni partnerzy warsztatów
Skrojona na miarę suknia ślubna to podstawowy atrybut każdej panny młodej. Aby jednak stworzyć wizerunek panny naprawdę modnej, należy zadbać o dodatki i wszystko idealnie ze sobą połączyć. Największe znaczenie ma oczywiście biżuteria. O jej doborze podczas wszystkich trzech warsztatów opowiadała Katarzyna Rychlewska – założycielka konceptu biżuteryjnego Kate&Kate.
„Suknie Agaty są subtelne, delikatne i wyjątkowo kobiece. Do takich sukien doskonale pasuje duża, kolorowa biżuteria, która podkreśla osobowość i charakter panny młodej. Zdecydowałam się na współtworzenie warsztatów, bo w pełni popieram Agatę w jej dążeniu do uświadamiania pannom młodym, że tego dnia warto pokazać kim tak naprawdę jesteśmy – typem romantycznej artystki czy modnej fashionistki, jak Sarah Jessica Parker” – powiedziała Katarzyna Rychlewska.

Warsztaty okazały się wielkim sukcesem, co świadczy o dużym zainteresowaniu tego typu spotkaniami wśród panien młodych. Kolejna edycja „Panny Modnej” odbędzie się już jesienią. Z pewnością do udziału w współtworzeniu warsztatów Agata Wojtkiewicz zaprosi znane i cenione marki – specjalistów w swoich dziedzinach, którzy wspólnie z projektantką podpowiedzą przyszłym żonom jak wyglądać i czuć się pięknie i wyjątkowo.

[nggallery id=803]

 

2011-03-03T08:45:19+01:003 marca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: