PRZEDSTAWIAMY PALETY CIENI DO POWIEK COVER SHOT

Strona główna » Blog » PRZEDSTAWIAMY PALETY CIENI DO POWIEK COVER SHOT

PRZEDSTAWIAMY PALETY CIENI DO POWIEK COVER SHOT

„Artyści z naszego studia w Los Angeles są w stanie oddać wszystko za te pełne pigmentu cienie do powiek. Siedem palet zapewnia wszystko, czego potrzebujesz – włącznie z powiększonymi kolorami bazowymi – aby stworzyć niepowtarzalny, wart okładki makijaż w domu.” -Lori Taylor-Davis, Główna Makijażystka marki Smashbox

 

IDEA: Niesamowite cienie do powiek pełne pigmentów i zniewalających kolorów, które sprawią, że jesteś zawsze gotowa na sesję na okładkę.

 

CO TO JEST: Zestaw siedmiu stworzonych do Twojej torebki palet pełnych idealnie dobranych sześciu odcieni i dwóch powiększonych kolorów bazowych. Konsystencja, która zapewnia perfekcyjną aplikację, jest naładowana pigmentami i pozwala na łatwe rozcieranie i mieszanie kombinacji kremowych cieni.

 

PALETY:

Ablaze: Bogata, czerwona glina. Rozgrzana terra cotta. Ta paleta zamyka w sobie spalone słońcem kolory pustyni, a każdy z nich jest naładowany pigmentami i pozwala na idealną łatwość nakładania.

Bold: Tęcza mocnych, widocznych cieni, dzięki której nadasz oczom elektryzujący wyraz. Chodzi o kolor!

Golden Hour: Matowe i błyszczące wykończenie kolorów w tej zainspirowanej zachodem słońca palecie pozwala na stworzenie złotych, fantazyjnych kreacji, które optycznie uniosą Twoje powieki.

Matte: Smashbox, marka wywodząca się ze studia fotograficznego i planów zdjęciowych, tworzy wyjątkowe kolory z matowym wykończeniem. Sześć aksamitnych, zmysłowych kolorów – ciepłych beży, chłodnych, delikatnych róży, głębokiej czerni – które zapewniają perfekcyjne krycie.

Smoky: Mieszanka matowego i błyszczącego wykończenia z wyrazistym pigmentem, w średnich i ciemnych odcieniach – ta paleta to wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia niepowtarzalnego (i łatwego) efektu smoky eye.

Metallic: Błyszczące, metaliczne odcienie, między innymi złoto, brąz, miedź i cyna, które sprawiają wrażenie prawdziwego, płynnego metalu dzięki perłowemu wykończeniu.

Softlight: Paleta pełna szampańskich i różanych odcieni, które rozświetlą Twoje oczy miękkim blaskiem.

 

NAKŁADANIE: Wybierz kolor bazowy i wetrzyj w powiekę. Następnie nałóż kolejne wybrane kolory, mieszaj i rozcieraj, tworząc wyjątkowy makijaż wart sesji okładkowej. Aby zwiększyć wytrzymałość cieni, poprzedź ich aplikację primerem – bazą do powiek.

 

CENA: 135 PLN

 

PUNKTY SPRZEDAŻY: Sephora

 

2018-03-14T03:44:25+00:00 19 marca 2017|Kosmetyki|

Zostaw komentarz