Pachnące Święto Zakochanych

Strona główna » Blog » Pachnące Święto Zakochanych

Pachnące Święto Zakochanych

Święto Zakochanych na pewno spędzicie razem, może w nastrojowej kawiarni, w górskim schronisku lub zaciszu domowego ogniska. Nieważne gdzie, ważne, że będziecie razem. Otoczenie i prezenty są tylko tłem dla tego, co Was łączy, a jednak miły drobiazg z uważnością wybierany dla swej ukochanej czy ukochanego ociepla i scala związek.

Dobrze jest w ten dzień zrobić coś wspólnie, może to być kolacja bądź zakupy domowego sprzętu i dekoracji, zakończone wspaniałym obiadem w wykwintnej restauracji. Albo… wzajemny relaksacyjny masaż, któremu towarzyszyć będą pachnące kwiatami i ziołami olejki eteryczne.

Wystarczy zadbać o odpowiednią aranżację wnętrza: świece, kominek aromaterapeutyczny i nastrojową muzykę. Możecie wcześniej przygotować pachnącą kąpiel, by masaż był jeszcze bardziej relaksujący. Do zabiegu na ten niezwykły wieczór najodpowiedniejsza będzie oliwka o wiele mówiącej nazwie: TiLove, przeznaczona do masażu zmysłowego, odprężająca ciało i odświeżająca umysł, a także wzmacniająca siły witalne. W oliwce znajdują się między innymi: olejek kolendrowy i ylang-ylang. Ten cudownie pachnący preparat pozostawia na skórze egzotyczny, korzenno-kwiatowy, ciepły zapach. Oprócz olejków znajduje się w nim olej z nasion winogron, bogaty w fitosterole i witaminy E i F. Poza niezwykłymi wrażeniami zmysłowymi oliwka poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Warto dodać również, iż oba olejki są znanymi na Dalekim Wschodzie afrodyzjakami.

Aromaterapeutyczna kąpiel z użyciem naturalnych olejków eterycznych, zmysłowy masaż a także romantyczna wspólnie przygotowana kolacja we dwoje, podkreślą intymny wymiar związku i będą niebanalnym sposobem na świętowanie Walentynek.

Dr Beta

fot. Wirginia Bryll

fot. Wirginia Bryll

Oliwka TiLove 150

Oliwka TiLove 150

 

2018-03-14T07:33:37+00:0010 lutego 2014|Hot or Not, Psyche, Świat Kobiet|