Strona główna » Blog » OTWARTY KONKURS NA PROJEKT KOLEKCJI TOREB NA LAPTOPA

OTWARTY KONKURS NA PROJEKT KOLEKCJI TOREB NA LAPTOPA

Platforma MODEUS zrzeszająca firmy związane z modą i designem, ogłasza OTWARTY KONKURS NA PROJEKT KOLEKCJI TOREB NA LAPTOPA.

Fundatorem nagród w konkursie jest Fundacja MODEUS czynnie wspierająca polskie wzornictwo.

Mamy nadzieję, że zarówno ciekawy temat konkursu, jak i przeprowadzona forma promocji u potencjalnych zleceniodawców, projektantów i blogerów modowych spodoba się Państwu.

Ważnym atutem konkursu jest planowana przez organizatorów realizacja projektów, a także promowanie nagrodzonych kolekcji zarówno wśród osób z branży moda i design jak i pośród internautów poprzez umieszczenie informacji o Konkursie na ponad 60 blogach modowych.

W Konkursie przewidziano nagrody: Nagroda Producentów MODEUS 2013, Nagroda Handlowców MODEUS 2013, Nagroda Kupujących MODEUS 2013, Nagroda Blogerów MODEUS 2013, oraz Nagroda Główna MODEUS 2013 przyznana przez jury Konkursu, ufundowana przez naszą Fundację.

Ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się w trakcie Targów Poznańskich , zaś laureaci zaprezentowani zostaną w tytułach Wydawnictwa Promedia. Równocześnie ich kolekcje zostaną wyprodukowane i skierowane do sprzedaży.

Promocja dobrych wzorniczo produktów posłuży do zainicjowania współpracy środowiska projektantów, producentów i handlowców, którzy w czasie udziału w Konkursie będą mieli możliwość pozyskania klientów przy równoczesnym zaprezentowaniu swoich firm partnerom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich internautów do czynnego uczestnictwa w Konkursie

Skład Jury, Harmonogram Konkursu, Dokumenty do pobrania, w tym Regulamin głosowania, Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin uczestnictwa na stronie Organizatora Konkursu: http://modeus.pl/konkursy/112_otwarty-konkurs-na-projekt-kolekcji-toreb-na-laptopa#

logo_konkursuduze

2018-03-14T08:21:47+00:004 kwietnia 2013|Konkursy, Modny drobiazg|