Strona główna » Blog » Otwarte spotkanie z aktorami Teatru Ateneum

Otwarte spotkanie z aktorami Teatru Ateneum

22 września każdy, kto odwiedzi Teatr Ateneum na nowo odkryje magię teatru. A to za sprawą spotkania z wybitnymi aktorami, których zaledwie dwie godziny później będzie można podziwiać w scenicznym żywiole.

Wiktor ZBOROWSKI, Marzena TRYBAŁA, Wojciech BRZEZIŃSKI i Wiktoria GORODECKAJA, bohaterowie głośnego spektaklu „SHITZHanocha Levina (reż. Artur Tyszkiewicz) o godz. 17.00 spotkają się z widzami, a już o 19.00 zagrają spektakl – wcielą się w członków pozornie zwyczajnej rodziny Shitzów, której historia z levinowską przewrotnością obnaży stereotypy dotyczące małżeństwa, rodzicielstwa, miłości i bezlitośnie opowie o żądzy posiadania dóbr materialnych wypierającej moralność i życie duchowe.
Spotkanie aktorów z widzami poprowadzi TADEUSZ NYCZEK. Czas trwania: 1 godzina. Wstęp wolny.

W ten sposób Teatr Ateneum włącza się w  Festiwal Powiślenia. Powiślenia to święto warszawskiego Powiśla – dzielnicy, która w ostatnich latach przeżywa swój renesans. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się właśnie w sobotę 22 września.

Z okazji Powiśleń Teatr Ateneum przygotował promocję: na hasło „POWIŚLENIA”: bilety na wszystkie wrześniowe przedstawienia „Shitza” (21, 22, 23 września) będzie można kupić w SPECJALNEJ CENIE 30 ZŁ. Oferta dotyczy balkonu. Liczba biletów ograniczona.

[portfolio_slideshow] „Shitz” wg sztuki „Szic” Hanocha Levina
tłumaczenie: Michał Sobelman
reżyseria: Artur Tyszkiewicz
scenografia: Jan Kozikowski
muzyka: Michał Kwiatkowski i Jacek Grudzień
reżyseria światła: Mirosław Poznański
obsada: Wiktor Zborowski (Pephes Shitz), Marzena Trybała (Cesia – jego żona), Wiktoria Gorodeckaja (gościnnie – Szaprahci – jego córka), Wojciech Brzeziński (Czerhes Peltz)
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=XO7qGt7CW7s
Strona spektaklu: http://www.teatrateneum.pl/?p=121
2018-03-14T09:09:05+00:0018 września 2012|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: