MARC O'POLO MEN

Otwarcie sklepu MARC O’POLO MEN

W grudniu 2011 r. MARC O’POLO otworzyło pierwszy damski sklep w Polsce. Dziś, niespełna siedem lat później, z dziesięcioma sklepami i dwoma outletami w całym kraju, marka powraca do Galerii Mokotów, gdzie otworzyła salon MARC O’POLO MEN!

Oficjalne otwarcie salonu miało miejsce 14 września 2018 r. Wśród zaproszonych gości byli reprezentanci prasy, blogerzy oraz influencerzy. Sklep MARC O’POLO MEN to 70 m² butikowej przestrzeni, która została zaprojektowana tak, aby sprawiać wrażenie komfortowej. Możemy tu nie tylko kupić ubrania, ale także napić się świeżej kawy. Wśród dostępnych w salonie linii są: MARC O’POLO Casual, MARC O’POLO Shoes oraz  MARC O’POLO Accessories. Sklep zlokalizowany jest w osławionej The Designer Gallery w Galerii Mokotów, która znana jest z szerokiego wyboru marek premium oraz jest licznie odwiedzana przez aktorów, polityków i celebrytów.

MARC O’POLO dedykowane jest osobom, które cenią jakość, design i naturalne materiały tak charakterystyczne dla tej niemieckiej marki modowej z korzeniami w Szwecji. Od 1967 roku marka opowiada o liberalnym, spokojnym podejściu do życia i pozostaniu wiernym sobie we wszystkim, co robisz.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również