Strona główna » Blog » Otwarcie restauracji Vapiano

Otwarcie restauracji Vapiano

W samym centrum Warszawy miała swoje otwarcie druga restauracja VAPIANO. Na spotkanie z kulinarnymi specjałami przybyli m.in. Anna Popek, Joanna Moro, Jarosław Jakimowicz, Artur Chamski, Lidia Kopania, Marta Wierzbicka.

Jest to druga restauracja w Polsce, a 110 na świecie. W starej, odremontowanej kamienicy na przeciwko głównego wejścia do Hotelu Marriott mieści się piękna dwupiętrowa restauracja gdzie na parterze znajduje się bar ze stylowymi czarno-białymi zdjęciami i przytulnym kominkiem. Jest tam również Manifattura, gdzie można podglądać Panie robiące codziennie świeży makaron i desery. Na pierwszym piętrze znajduje się otwarta kuchnia z ogromnym Patio. Oszklona w całości część restauracji daje niepowtarzalny klimat.

Nowoczesny, minimalistyczny design, prosta linia, dębowe stoły nadają wielokulturowy charakter miejsca, a stuletnie drzewa oliwne w każdej restauracji są kluczowym elementem. Każda z restauracji ma również ogródek ze świeżymi ziołami (bazylia, rozmaryn), które Goście mogą dodawać do swoich potraw.

W myśl hasła VAPIANO: Chi va piano va sano e va lontano, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „Kto podchodzi do życia swobodnie, na luzie, cieszy sie długim i zdrowym życiem”.

[nggallery id=3056]

2012-10-24T17:28:25+00:0022 lipca 2012|Gwiazdy, Kuchnia|

Może zainteresuje Cię również: