Strona główna » Blog » Otwarcie Piękność Dnia Day Spa

Otwarcie Piękność Dnia Day Spa

Terapie antycellulitowe i rozstępów, laseroterapia, zabiegi ujędrniające i modelowanie sylwetki Iccone – to tylko niektóre z zabiegów, które można znaleźć w nowo otwartym salonie Piękność Dnia Day Spa na warszawskim Wilanowie. Miejsce to łączy w sobie to, co najlepsze w gabinecie medycyny estetycznej z klimatem dziennego SPA, w którym obok zabiegów upiększających, znajdujemy także te – relaksujące.

Czy nowoczesna medycyna estetyczna może iść w parze z relaksem? Tak! Udowadniają to twórcy salonu Piękność Dnia Day Spa. Stworzyli oni na Wilanowie gabinet, w którym w parze z najnowocześniejszą technologią, znaną z najlepszych, europejskich salonów piękności, idzie niepowtarzalny klimat SPA i niezwykłe, kojące wnętrze. W tak niecodziennym otoczeniu wykonuje się dziś jedne z najmodniejszych zabiegów medycyny estetycznej na twarz i ciało.

Wielbicielki i wielbiciele piękna mogą skorzystać w Piękność Dnia Day Spa z zabiegów odchudzających, radiofrekwencji (RF), mikrodermabrazji korundowej i mezoterapii z wykorzystaniem Mesotherm. W gabinecie znajdujemy także zabiegi modelujące sylwetkę Icoone, idealne dla osób m.in. z nadwagą, cellulitem, problemem luźnej skóry. Jak zapewniają pomysłodawcy miejsca, zabiegi w ofercie Piękność Dnia Day Spa zostały tak dobrane, aby zapewnić pacjentom i pacjentkom możliwie najszybszy, widoczny efekt, przy jednoczesnej minimalizacji inwazyjności.

– Przychodząc do nas można poddać się pełnej metamorfozie – od odmładzania, poprzez modelację sylwetki, skończywszy na zabiegach pielęgnacyjnych, przywracającej skórze jędrność i elastyczność. W tym celu sprowadziliśmy do gabinetu najbardziej zaawansowane dziś na rynku maszyny – Mesotherm i Icoone. Dopełnieniem medycyny estetycznej w Piękność Dnia Day Spa są z kolei zabiegi odprężające i regenerujące, wykonywane na bazie renomowanych marek kosmetycznych – zachwala Agata Krzesińska właścicielka Piękność Dnia Day Spa w Warszawie.

To jednak nie jedyne atrakcje salonu. Znajdziemy w nim także kilka rodzajów masaży m.in. masaż bańką chińską, relaksacyjny i kontrlateralny, manicure i pedicure, a także zabiegi epilacji laserem i depilacji woskiem. – Chcieliśmy stworzyć miejsce, które kompleksowo zapewnia piękno, w którym możemy poddać się holistycznej pielęgnacji, zabiegom medycyny estetycznej, ale także zwykłym zabiegom upiększającym, jakich potrzebujemy, na co dzień – mówi Agata Krzesińska.

Filozofią Piękność Dnia Day Spa – jak zapowiada twórczyni – jest propagowanie zdrowego stylu życia, zachęcanie do aktywności fizycznej i dbania o kondycję całego organizmu, nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz!

[nggallery id=4227]

Piękność Dnia Day Spa
ul. Rumiana 108A, 02-956 Warszawa

2013-02-08T08:32:03+00:008 lutego 2013|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: