zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Otwarcie nowego bistro Magdy Gessler

Otwarcie nowego bistro Magdy Gessler

W lipcową sobotę, na otwarciu nowego miejsca na kulinarnej mapie Warszawy – bistro Masz Gulasz Magdy Gessler, pojawiło się wielu gości. Przybyli na ulicę Piękną 15, aby skosztować specjalności – gulaszy.

„Kuchnia Masz Gulasz jest bardzo zdrowa, a potrawy mają naturalny smak.. We wnętrzach królują zapachy świeżych pomidorów, mięs, warzyw i ziół – mówi Magda Gessler. Mój nowy koncept to gulasz – potrawa tradycyjna, ale odkryta na nowo! – dodaje restauratorka.

Magda Gessler odczarowuje gulasz – tradycyjną węgierską potrawę i nadaje jej lekkość i niezwykły smak, w którym można odnaleźć wpływy kuchni całego świata. W menu Masz Gulasz znajduje się np. gulasz z owoców morza, gulasz z zielonych warzyw, czy pisto – gulasz warzywny z jajkiem. Są także: gulasz segedyński, czyli wieprzowy z kapustą kiszoną, gulasz wieprzowy z cieciorką, czy gulasz wieprzowy z kiełbasą chorizo. W menu nie zabrakło tradycyjnego gulaszu węgierskiego z papryką, strogonowa z indyka, czy białego strogonowa z polędwicy wołowej na wódce. Magda Gessler zadbała, aby każdy gość – zarówno miłośnik klasycznego węgierskiego gulaszu, jak i odkrywca nowych smaków – znaleźli w jej bistro coś dla siebie.

Masz Gulasz to gulasze i… kasze. Kasza wiejska, perłowa, pęczak, jaglana, gryczana lub kuskus to propozycje do dania głównego. W karcie są także ryże – biały, brązowy i dziki.

Doprawdy, trudno zliczyć, który to już przybytek kulinarny Magdy Gessler. Ale znając jej energię – i prawem serii – być może wkrótce doczekamy się kolejnych lokali, np. Masz Żurek, Masz Barszczyk, Masz MiszMasz…

[nggallery id=3013]
2018-03-14T09:32:51+01:0016 lipca 2012|Kuchnia, Modne miejsca|

Może zainteresuje Cię również: