Strona główna » Blog » Fotorelacja z otwarcia flagowego butiku oraz premiery najnowszej kolekcji marki Muses

Fotorelacja z otwarcia flagowego butiku oraz premiery najnowszej kolekcji marki Muses

29 listopada przy ul. Kazachskiej 7/111 został otwarty pierwszy flagowy butik i showroom marki MUSES. Zaproszeni goście, gwiazdy i dziennikarze mieli okazję zapoznać się premierowo z kolekcją marki na sezon AW 2017/2018.

Tym razem MUSES zabiera nas w fascynującą podróż w głąb dzikiej, kobiecej natury. Motywem przewodnim jest las symbolizujący źródło życia i niepohamowane siły przyrody, w których piękno, dzikie instynkty i sensualne doświadczenia tworzą harmonijne, ale nierzadko też zaskakujące formy i faktury. Ciekawe wycięcia odsłaniające ciało, finezyjne falbany, przeźroczyste panele, czy zastosowana asymetria utrzymują kolekcję w duchu zaczepnej, awangardowej kobiecości opartej niezmiennie o klasykę.

Podziw i największe zainteresowanie budziły swetry o grubych splotach z finezyjnymi wycięciami oraz przypominające o zbliżającym się karnawale metaliczne akcenty w postaci printów, subtelnych detali, czy modeli wykonanych z mieniącej się złotem skóry. Projektantka marki – Aleksandra Dziura przełożyła różnorodność natury również na zastosowane tkaniny – od ciężkich, mięsistych materiałów, przez grube, wełniane dzianiny, aż po delikatne, drobne sploty i transparentne szyfony, co nie uszło uwadze stylistów. Modne, kobiece falbany, przeźroczyste panele, czy zastosowana asymetria utrzymujące kolekcję w duchu zaczepnej, awangardowej kobiecości mają szansę zaskarbić sobie serca nie tylko fashionistek, ale też poszukujących nowych rozwiązań dla klasycznych modeli.

Na wydarzeniu pojawiło się liczne grono najważniejszych osób ze świata mody oraz Gwiazdy i przedstawiciele blogosfery m.in. Natasza Urbańska, Lara Gessler, Sandra Kubicka, Dorota Czaja, Gabi Drzewiecka, Anna Dec, Katarzyna Olubińska, Artur Chamski, Anna Męczyńska, Jakob Kosel, Ciocia i Wujaszek Liestyle, Anna Nowak – cooka.pl, Dorota Gol – JDFashionFreak oraz AlexDarg.

Świąteczną atmosferę przy kieliszku prosecco zapewniło MARTINI POLSKA, a o apetyt gości i klimatyczną aranżację stołów zadbała Lara Gessler.

2018-03-14T03:20:48+00:001 grudnia 2017|Styl|