Strona główna » Blog » OTWARCIE EKSKLUZYWNEGO SALONU OPTYCZNEGO „OPTIQUE EXCLUSIVE”

OTWARCIE EKSKLUZYWNEGO SALONU OPTYCZNEGO „OPTIQUE EXCLUSIVE”

W modnym centrum Warszawy, przy ulicy Nowy Świat 1 pojawiło się nowe, luksusowe miejsce – salon Optique Exclusive. Miejsce to kusi nie tylko unikalnymi markami i profesjonalnym sprzętem, ale także niecodzienną ofertą skierowaną do najbardziej wymagających klientów.

13 marca salon świętował oficjalne otwarcie. Zaproszeni goście przybyli do salonu na godz. 19, gdzie przy szampanie i słodkościach mogli porozmawiać o najnowszych trendach marek okularowych. Wśród zaproszonych gości była m.in. Monika Mrozowska, Maria Victoria Wałęsa oraz Różena Opalińska.

Wydarzenie poprowadziła Małgorzata Jarmuszewska – Manager Salonu, która opowiedziała o salonie i jego zaangażowaniu w wyjątkową akcję społeczną „Podaruj innym radość widzenia”.

Od 14 marca każda osoba, która przyniesie używane okulary z mocami otrzyma voutcher rabatowy na nowe okulary w Salonie. Akcja polega na tym, że zebrane okulary są recyklingowane w specjalnych centrach oraz czyszczone i segregowane. Następnie wolontariusze odwiedzają najbiedniejsze kraje świata, gdzie zapewniają darmowe badania wzroku i przekazują odpowiednie okulary dzieciom i osobom dorosłym.

W drugiej części otwarcia odbyła się loteria wizytówkowa, w której nagrodą były luksusowe okulary marki Prada i Dolce&Gabbana.

Partnerem wydarzenia była unikatowa, tworzona w pojedynczych egzemplarzach biżuteria marki MUA – Unique Handmade Jewelery.

Śmiało można stwierdzić, że Optique Exclusive jest miejscem dla ludzi szukających najnowszych trendów w modzie okularowej z najwyższej półki jakości widzenia.

więcej na stronie: www.optique-exclusive.pl

[nggallery id=4389]

2013-03-25T19:00:01+00:0024 marca 2013|Modny drobiazg, Zdrowie|