Strona główna » Blog » Otwarcie butiku PETICADO

Otwarcie butiku PETICADO

PETICADO, co w tłumaczeniu z języka francuskiego oznacza „mały prezent”, powstało, by sprawiać radość innym, obdarowując ich wyjątkowymi upominkami. PETICADO stworzyła Agata Dębowiak, architektka, która uwielbiała robić prezenty innym. Gdy sama została mamą, zdecydowała się na odważny krok, tworząc firmę, której domeną stały się oryginalne, personalizowane produkty dla dzieci.

Zaczęło się od… literek. Drewniane LITERKI, z których można ułożyć i przymocować np. na ścianie imię dziecka, to sztandarowy produkt PETICADO. Wykonane z wyjątkową starannością i o oryginalnym kształcie literki podbiły serca tysięcy klientów. Wśród nich nie brakuje nazwisk znanych mam m.in. Reni Jusis, Violi Kołakowskiej, Agnieszki Popielewicz, Agnieszki Cegielskiej, Edyty Pazury, Kasi Skrzyneckiej czy Anny Nowak-Ibisz.

Każde nowe przedsięwzięcie potrzebuje wsparcia i dlatego do Agaty dołączyła Bogumiła Gajewska. Wraz z rozwojem firmy pojawiły się pomysły na nowe produkty. PETICADO, które słynie z personalizowanych prezentów, rozszerzyło ofertę o kocyki z wyhaftowanym imieniem dziecka, datą jego urodzin, a także wyjątkowe kosze prezentowe. W chwili obecnej w ofercie PETICADO są także ubranka dla dzieci, tworzone w ramach limitowanych kolekcji, pościel, wyjątkowe albumy i mnóstwo innych, oryginalnych dziecięcych akcesoriów.

PETICADO przywiązuje wielką wagę do opakowania, pragnie, by każdy zakup był przyjemnością i gotowym prezentem np. z okazji narodzin, na chrzciny, pierwszych urodzin czy baby shower.

„Ważne dla nas jest, by tworzyć przedmioty, które nie tylko cieszą oko, ale również będą wyjątkową pamiątką dla całej rodziny. Za cel postawiłyśmy sobie stworzenie marki, której produkty będą kojarzone z wysoką jakością wykonania, unikalnym wzornictwem i bezpiecznymi materiałami” – mówi Agata Dębowiak.

[nggallery id=4583]
2018-03-14T08:16:27+00:0029 kwietnia 2013|Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: