Otwarcie Butiku „Moda Kreatywna”

Strona główna » Blog » Otwarcie Butiku „Moda Kreatywna”

Otwarcie Butiku „Moda Kreatywna”

1 marca 2014 roku pojawiło się nowe, ciekawe miejsce na mapie Warszawy- Butik „Moda Kreatywna” Asortyment w „Kreatywnej” jest wszechstronny od odzieży po produkty do pielęgnacji ciała. Wszystkie produkty łączy wspólny pierwiastek- są stworzone przez lokalnych twórców i projektantów.

Butik powstał z myślą o potrzebach klientów. Wiele produktów polskich projektantów jest dostępnych sklepach internetowych, natomiast klient wybierając asortyment przez Internet nie ma możliwości przymierzenia, sprawdzenia jakości i faktury danego produktu. Coraz częściej w Warszawie są organizowane targi modowe- imprezy jedno-, dwudniowe, gdzie istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z asortymentem. „Moda Kreatywna” jest stacjonarnym sklepem otwartym cały tydzień, więc klient nie musi dopasowywać swojego grafiku pod dane wydarzenie modowe, lecz kiedy ma czas, nastrój i ochotę na nową rzecz w szafie.

Lena Różycka, stylistka, założycielka butiku: „Coraz więcej ludzi zaczyna interesować się modą od polskich projektantów, ale często słyszę opinię „Ubrania od projektantów są drogie..”. Naszym celem jest uświadomienie klientom, że ta teoria jest mylna i udowodnienie, że ubrania od młodych projektantów są dobrej jakości, mają oryginalne kroje i przede wszystkim są na każdą kieszeń. Lepiej jest dokonać zakupu w takiej samej cenie od projektanta niż z sieciówki , a przy okazji wesprzeć lokalne, polskie biznesy”.

Jakich projektantów można znalezć w butiku „Moda Kreatywna”: Hi,Madisso,Potyra Design,Malinowe pole,Mulholland life,A&M design,La Mia,Modern Time.

Jeśli jesteś zmęczona zakupami w wielkich zatłoczonych galeriach i sieciówkach, szukasz czegoś oryginalnego na prezent, a przede wszystkim stawiasz, na jakość produktów, to miejsce jest dla Ciebie. Przy wizycie każdy klient ma okazję skorzystać bezpłatnie z indywidualnej konsultacji stylistycznej.

Butik Moda Kreatywna

Ul. KEN 36, lok.116

Otwarty od poniedziałku do piątku (11.00- 19.00),sobota (11:00-17:00)

2018-03-14T07:28:36+00:006 marca 2014|Hot or Not|