zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Otwarcie autorskiej pracowni firmy Polekont

Otwarcie autorskiej pracowni firmy Polekont

Polekont, jeden z pierwszych polskich producentów chust wiązanych do noszenia dzieci, 9 marca uroczyście otworzy swoją autorską pracownię. Na co dzień w nowej lokalizacji firmy będzie można m. in. oglądać jak powstają kolorowe kolekcje chust i nosideł, wziąć udział w warsztatach noszenia dzieci w chustach oraz skorzystać z porad Rodzinnego Namiotu. W dniu otwarcia nie zabraknie innych atrakcji skierowanych do Pań z okazji Dnia Kobiet.

Oficjalne otwarcie pracowni zlokalizowanej na ulicy Górnickiego 3 (w sąsiedztwie Parku Białoprądnickiego) zostało zaplanowane zaledwie dzień po Dniu Kobiet, który wypada w piątek. Produkty marki Polekont dedykowane są bowiem głównie (choć nie tylko!) kobietom – matkom. Badania pokazują, że co dwudziesta osoba w Polsce używała lub używa chust do noszenia dzieci, w tym 17 z nich to kobiety (91% użytkowników).

W programie otwarcia: prezentacja produktów i marki Polekont oraz Rodzinnego Namiotu (zespół specjalistów zajmujący się szeroko pojętym wsparciem rodziny: doule, doradca żywieniowy, konsultant laktacyjny, psycholog dziecięcy), pokaz wiązania chust, prezentacja autorskiej, ręcznie wykonanej biżuterii, zapowiedź zajęć tanecznych, dla mam z dziećmi w chustach, loteria, domowy poczęstunek, itp. Organizatorzy zapraszają od godziny 16.00.

Właścicielka firmy Polekont i współorganizatorka wydarzenia Kinga Pukowska ma już plany na przyszłość – Pracownia będzie funkcjonowała jako miejsce, gdzie wytwarzamy nasze produkty ale i jako miejsce spotkań. Chciałabym dać okazję do twórczych posiedzeń w kreatywnym gronie, wpisując się w magiczną aurę sąsiadującej z nami pracowni ceramiki Art FreeDom. Chcemy pomóc w rozwiązywaniu problemów, które niesie ze sobą rodzicielstwo, przez twórcze warsztaty i konsultacje ze specjalistami dostępnymi w ramach działania Rodzinnego Namiotu. Myślę też, że spotkania w kręgu kobiet mogą być niezwykle inspirujące – mówi. – Ja sama współpracując z młodymi rodzicami odkryłam nową siłę – siłę wsparcia i towarzyszenia. Tak zostałam doulą. Chciałabym żeby nowa pracownia była miejscem dzielenia się swoim doświadczeniem – mówi organizatorka, prywatnie matka trójki dzieci.

Otwarcie 9 marca (sobota) o godzinie 16.00
ul. Górnickiego 3 (obok Parku Białoprądnickiego), w Krakowie
więcej szczegółów : https://www.facebook.com/Polekont
http://polekont.pl/
http://www.rodzinnynamiot.pl/

plakat otwarcie pracowni curved

Polekont to polski producent wysokiej jakości chust do noszenia dzieci. Firma oferuje elastyczne chusty wiązane z bawełnianej dzianiny do noszenia noworodków i małych dzieci, nosidła Mei Tai, poduszki z łuską z gryki oraz termofory z pestkami wiśni. Właścicielką firmy jest Kinga Pukowska, doula, założycielka Rodzinnego Namiotu, propagatorka Rodzicielstwa Bliskości.
Współorganizator: Pracownia art Freedom
Partnerzy wydarzenia:, Biżuteria Artystyczna Agnieszka Fronc, Joanna Kucharska Fotografia, Krambo Dance Studio Salsy.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: serwis Mamo Pracuj oraz Dzieci są Ważne.

otwarcie pracowni curved

2018-03-14T08:26:27+01:001 marca 2013|Biznes, Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: