Ostatnie tchnienie lata z marką KEEN

Strona główna » Blog » Ostatnie tchnienie lata z marką KEEN

Ostatnie tchnienie lata z marką KEEN

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że nieubłaganie nadchodzi ten smutny czas pożegnania wakacji. Dla wielu z nas koniec wakacji oznacza w jakimś stopniu koniec lata, słodkiego lenistwa, wypoczynku i wszystkich innych czynności, które co roku powtarzamy podczas tych gorących dwóch miesięcy rzekomej laby.

Ale czy warto pogrążać się w tych dołujących myślach, kiedy za oknem niesłychany skwar, asfalt zamienia się w plastelinę, a w samo południe miasto staję się istną Saharą? Czy nie lepiej od razu pakować manatki, zebrać paczkę najbliższych i wyruszyć na ostatnią przygodę tego lata? Oczywiście, że tak. Dlatego już teraz ułatwimy Ci zadanie i podpowiemy czego potrzebujesz najbardziej, by bez zbędnych formalności nacieszyć się ostatkami lata. Tak więc obowiązkowo musisz mieć odpowiednie obuwie, a odpowiednie obuwie zapewni Ci tylko marka KEEN.

Nie ma takiej pory roku, kiedy buty KEEN nie poradziłyby sobie w każdych warunkach i na każdym terenie. By dobrze zaplanować wakacje lub chociaż samą ich końcówkę musisz wziąć pod uwagę z kim i gdzie się wybierasz. Jednak nie zależnie od tego czy masz ochotę na urlop w górach, nad wodą czy w każdym innym zakątku świata, marka KEEN nieustannie służy Ci pomocą. W ofercie znajdziesz obuwie odpowiednie do dalekich pieszych wędrówek po najcięższym terenie, do wypoczynku w nadmorskim kurorcie czy też buty w których spokojnie i bez bólu zwiedzisz całe miasto. Nie należy zapominać o różnorodnych rozwiązaniach technicznych zastosowanych przez markę KEEN przy produkcji każdego modelu. Przede wszystkim oryginalny system Toe Protection, który ochroni place stóp przed urazami oraz naturalnie wyprofilowana rzeźba podeszwy poprawiająca trakcję i przyczepność do podłoża. Równie ważną i przydatną cechą obuwia, które zabierasz ze sobą na wakacje jest nieprzemakalna i oddychająca membrana KEEN.DRY dzięki której nie straszne już Ci będzie nieprzewidziane załamanie pogody.

Ale buty to przecież nie tylko technologia! Równie ważny jest komfort i wygoda użytkowania, a i tego butom KEEN nie brakuje. Zawdzięczają to między innymi obniżonemu profilowi buta, redukcji wagi, przez co obuwie jest lżejsze, a także amortyzującym wkładkom, które automatycznie dopasowują się do kształtu stopy. Dzięki temu możesz wędrować, spacerować i przemierzać kilometry w butach KEEN dowoli. Do aktywnego wypoczynku podczas ostatnich dni wakacji zachęca również sportowy wygląd, najmodniejsze kolory i fasony, które pojawiają się z każdą kolekcją i z pewnością zainteresują wszystkich członków rodziny. Każdy znajdzie coś dla siebie, by czuć się komfortowo i dobre wyglądać zarówno na górskim szlaku jak i nad brzegiem morza.

Skoro obuwie masz już wybrane to czy nie powinieneś już pakować się do jakiegokolwiek środka transportu i zasmakować z ostatnich chwil wolności? Nie zwlekaj dłużej, komu w drogę temu czas! Załóż KEEN’y na nogi i wykorzystaj ostatnie tchnienie tego lata.

www.keen.pl
www.sklep.keen.pl

2015-03-14T11:44:41+00:0016 sierpnia 2013|Moda|