zegarmistrzlodz.com.pl

Ostatnie przepustki w programie Projektanci na start!

Strona główna » Blog » Ostatnie przepustki w programie Projektanci na start!

Ostatnie przepustki w programie Projektanci na start!

Przed nami 3. odcinek castingów. W najbliższą środę widzowie kanału FOX Life poznają kolejnych uzdolnionych adeptów mody. Jurorów czeka natomiast najtrudniejsza decyzja. Spośród 20 osób, które otrzymały przepustki podczas castingów, będą musieli wybrać 12 finalistów. Kto najbardziej zachwycił jury, dowiemy się już 13 listopada o godz. 22.00 na antenie FOX Life.

Spośród 100 zaproszonych osób z całej Polski, do ostatniego odcinka castingów dotrwała już tylko garstka projektantów. Tak jak w poprzednich odcinkach, projektanci zaskoczą prezentowanymi sylwetkami i niezwykłymi inspiracjami. Widzowie i jurorzy zobaczą m.in. ekologiczną suknię ślubną, stworzoną z foliowych worków, chusteczek higienicznych i folii bąbelkowej, niebanalną kurtkę łączącą skórę i futro, a także kostium do tańca, zrobiony z milionów koralików. Kto otrzyma przepustkę do finału? O tym zadecyduje jury podczas burzliwych obrad.

Oglądający program „Projektanci na start” powinni przygotować się na wiele emocji i dramatyczne chwile. Jury pod przewodnictwem Anety Kręglickiej będzie podejmować decyzje, które zaważą na losach uczestników programu. Pojawią się łzy i wybuchy radości. Z 20 osób, wyłonionych podczas castingów, jurorzy będą wybierać finałową 12, która już w następnym odcinku zmierzy się z wyzwaniami prawdziwego świata mody pod czujnym okiem znanego projektanta – mówi Magdalena Strobel, dyrektor marketingu FOX International Channels Poland.

Kto znajdzie się w kolejnym etapie programu i otrzyma szansę pokazania i rozwinięcia swoich umiejętności? Kto zachwyci zdolnościami sprzedażowymi Monę Kinal, zainspiruje Anetę Kręglicką i przekona Marka Straszewskiego? Widzowie zobaczą to wszystko już w najbliższą środę.

3. odcinek programu „Projektanci na start” zostanie wyemitowany w środę, 13 listopada br. o godzinie 22.00 na antenie kanału FOX Life.

Fot 1 Projektanci na start_odcinek 3

Fot 2 Projektanci na start_odcinek 3

Fot 3 Projektanci na start_odcinek 3

2018-03-14T07:53:25+01:0011 listopada 2013|Hot or Not, Rozrywka|

Może zainteresuje Cię również: