Ostatnie dni nadsyłania prac do konkursu Maxi Stylizacje

Już za kilka dni zakończy się pierwsza faza konkursu Maxi Stylizacje, organizowanego przez Maximus Fashion Center. Celem rywalizacji jest wyłonienie największych talentów spomiędzy licznej grupy początkujących stylistów. Spośród setek nadesłanych prac jurorzy wybiorą najlepsze, których autorzy staną do walki o nagrodę główną.

Do zaangażowania w konkurs zachęcają niezwykle atrakcyjne nagrody. Piątka półfinalistów w praktyce sprawdzi swoje umiejętności w programie „Gotowe na zmiany” emitowanym w Polsat Cafe, a ich zadaniem będzie zmiana wizerunku uczestniczek programu. Główna nagroda w konkursie to wyjazd na Targi Mody „Bread & Butter”, które odbędą się w lipcu 2012 w Berlinie oraz bon o wartości 3000 zł do wykorzystania na zakupy w Maximus Fashion Center. Dodatkowo zwycięzca będzie mógł współpracować z Maximus Fashion Center przy sesji fotograficznej kolekcji jesień-zima 2012, a zwycięska praca zostanie opublikowana na łamach „Glamour” i „Fashion Magazine”.

Prace nadesłane na konkurs będą oceniane przez jurorów, wśród których jest m.in. znana prezenterka telewizyjna Agnieszka Popielewicz.

Warunkiem wzięcia udziału w rywalizacji jest przesłanie fotografii dwóch stylizacji (dziennej oraz wieczorowej) wraz z krótkim opisem. Można to zrobić np. na profilu konkursu na Facebooku (http://www.facebook.com/maximus.fashion.center).

Podziel się wiadomością:

Polecamy również